Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas ogroma promet ,ajd bar se kupuje

očekujem da danas ameri završe u plusu 3-4 posto minimum

Postanite Eu-robovi

Ovdje upišite svoj komentar…


Ko je ovdje lud???

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.178,35 -8.19% 507.765.786,14 kn 179.754.598,58 kn 293.440.197,47 kn 34.570.990,09 kn

ma pusti picke zbog njih sam uletio malo u atpl rekoh vidje prometaaaa a oni nesto zbrljali [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

T-Comova interaktivna digitalna televizija MAXtv, jedna od najinovativnijih usluga na domaćem telekom tržištu, privukla je više od 100.000 korisnika, što je porast broja korisnika od 40 posto u odnosu na kraj lipnja ove godine

mirovinski fondovi pod okriljem stranih banaka su najveci krivci za veliki rast i pad, pa sad birajte u koju baki ici

NEMA PREDAJE

znaci veliki promjenili taktiku,vise ne ruse u startu pa poslije skupljanje nego nas puste da se cijeli dan pacamo i onda u 5 min. do kraja grabez [lol] ,ovih zadnjih 5 min. sto se dogodilo jos nisam vidio

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ima li ovome kraja…
Ovo je stvarno masakr
Strah me ove cijene ubacit u excel tablicu,bez da popijem apaurina prije

opet smo prerano zatvorili, juce na kraju eu sarena, danas ce biti na cca 4% a ameri ispod 4 s jucersnjim rastom
atpl po 771 zanimljivo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


T-Comova interaktivna digitalna televizija MAXtv, jedna od najinovativnijih usluga na domaćem telekom tržištu, privukla je više od 100.000 korisnika, što je porast broja korisnika od 40 posto u odnosu na kraj lipnja ove godine

to je vijest i jos jedan razlog za jos 10% dole ak se mamicima svidi HT

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Poštovani dioničari – ovisnici ( u koje i ja spadam)

Možda bi trebali svi stati pred ogledalo , dobro se pogledati i zapitati se : "Što ja ustvari želim ?"

Zaradu , pa zbog nje smo i krenuli u dioničarstvo .
Zabavu – ima je dok se sve zeleni i eventualno tu i tamo zacrveni .
Fair play – toga više nema niti u nogometu.

Svi smo mi inteligentna bića koja su svjesno ušla u priču zvana "BURZA" . Oni za koje tvrdimo da su nas nagovorili da uđemo i u tome uspjeli bili su nam dobri dok nam je to odgovaralo tj dok smo bili u plusu (pomogućnosti velikom) a kad su došli gubitci onda proklinjemo sebe preko njih što smo se dali nagovoriti .Danas su nas "navukli" na Burzu , sutra će na nešto drugo , sličnom tehnologijom "navlačenja" ili nekom drugom koja će se u međuvremenu usavršiti i prilagoditi novim vremenima.
To ustvari govori o nama i našim karakterima.

Nitko ne voli gubiti i malo ih zna to podnijeti dostojanstveno ali što je tu je .

Sada u ovim vremenima svima Vama uključujući i mene ,pruža se povijesna prilika da u trenutku dosizanja stvarnog dna ili što bi rekli "dno dna" naprave odlučujući preokret.

Tko od nas ima muda za takvo što vrijeme će pokazati a ostali će biti sudionici vremena u kojem su bili u šansi koju nisu prepoznali.

Za kraj bih citirao uvaženog joju sa business.hr koji je napisao najbolju rečenicu koju sam u zadnje vrijeme pročitao :

babi i deci bum dal sve pinove , izdal naredbu da, ak riknem čekaju i 20 godina, ali prodat sa minusom NIKAD. To bum uvjetoval i u oporuki.

PODR-R-A
297,89 +1,50%
e pretjerali su s ovim, pod hitno joj smanjit ponder u crobexu.

New Report

Close