Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj nemojte mi sad samo za kraj baciti neku šminkicu krobeksice
hocu da je ona isto tako nisko u ponedjeljak i jos bar mjesec dana

dok ja prodam stan i auto i bicikl to ce potrajati

pozdrav samodolu kardumu i motusicu

vidis kako vi mozete kad hocete na ulpl
ajd ga tucite sad barem do 600 a u pon 500 do iduceg petka na 300
bog vas blagoslovio

Postanite Eu-robovi


Sad gledajte što je strah na NYSE

LOLCINA cijeli svijet popadao 9-10% a oni otvore sa 3% minusa [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

idemo u ameriku dokumentarac Gorana Milića
oni bolje stoje uz losije poslovanje

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ko je ovdje lud???

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.178,35 -8.19% 507.765.786,14 kn 179.754.598,58 kn 293.440.197,47 kn 34.570.990,09 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ode sve k vragu. Međutim danas je dobro kako će bit u ponedjeljak.


Sad gledajte što je strah na NYSE

[lol]


Sad gledajte što je strah na NYSE

Nema tamo straha, nisu oni mutavi ko mi. Uostalom, oni imaju famozni PPT koji je kreiran radi stabilizacije/umanjivanja efekta panike. S druge strane, mi imamo mirovince, koji su kreirani upravi s obrnutim ciljem

Hell is Empty and all the Devils are Here

crobex pada jer sve burze padaju zbog loših futuresa u us. crobex pada 8%. ok.

us sada u minusu 5%. neka tako i završe, a futuresi budu oko nule. u ponedjeljak opet potop. crobex padne opet 8%.

što to znači – futuresi i današnje trgovanje se odnose na jedan dan, a svi padaju zbog toga dva dana.

a što više reć nego
fala ti fala dragi bogek kaj je denes petek
turn off
power on nedjelja negdje naveče

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

A imaju oni i "mačore" koji bez problema "posuše" dionice koje naivčine prodaju ispod cijene…..nije NYSE burza na kojoj svaki papak sa 50.000 kn može zakucati indekse dionicama +-10%….

eu smanjuje minuse mi pojacavamo
atpl to je pretrasno kaj su joj napravili ali rast od 77 kn je 10%

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom





jedna od najvećih kriza u posljednjih 7000 godina na Zagrebačkoj burzi…

[cool]

Svi smo danas ljuti. Nije više ni bitno na koga. Stvarno treba ugasit komp i u prirodu. Ugodan vikend!
[/quote]

nitko nije kriv za stanje nego sami ulagači,nitko ne sluša starog Bufya, budite pohlepni kada su drugi preplašeni,znači,danas se kupuje tko je sačuvao nešto novca, a onda se čeka [huh]
[/quote]

je, dijelom se slažem, ali danasa je već previše bilo, što me je i iz…

A i on je nekidan rekao " I am buying stocks" pa je dovčić otklizao još jednu tisućicu…
[rolleyes]
[/quote]

eeeee,ne treba ni njega baš uzeti 100% ,ostario ulagač i velika mu je prednost što se ne služi kompjutorom, jer što više gledaš manje vidiš [yawn]

New Report

Close