Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidi ti našu elku-eig. par dana ništa, danas anemija skoro cijeli dan i onda fino na kraju, kad se sakupilo dovoljno prodaje udarac sve do 133 kune. Zbilja dobro radi taj HPB u suradnji sa KD-om.

lijepo se skidalo VIS danas po prodaji….nema više puno do 180….
Kupnja – VIS-R-A
50 173,00
39 172,01
62 171,00
95 170,00
100 169,01

Prodaja – VIS-R-A
200 174,96
100 174,97
283 175,00
100 179,00
50 179,49

trčanje je zakon :)

danas svega 45 mil kn prometa [smiley8] spajanjem burzi promet se prepolovio.

Po meni danas najzanimljivije na HDELu. Krenulo ujutro s lupanjem po asku, pa se stalo, odmah lagana panika, ekipa pocela spustat prodaju da bi popodne bilo malo i lupanja po bidu velikih koji su fino cekali, nakon toga zadnjih par transakcija opet po asku. Jedva cekam nastavak.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


vidi ti našu elku-eig. par dana ništa, danas anemija skoro cijeli dan i onda fino na kraju, kad se sakupilo dovoljno prodaje udarac sve do 133 kune. Zbilja dobro radi taj HPB u suradnji sa KD-om.

koliko je meni ponato, HPB konstantno radi/konzultira Aureus [smiley1]


danas svega 45 mil kn prometa [smiley8] spajanjem burzi promet se prepolovio.


mislim da će sutra/prekosutra biti puno bolje. Danas je bilo puno gubljenja i snalaženja a sutra će sve po strarom

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

mislim da je bila zbunjola totalna … trebat će par dana da se ekipa uhoda… al kroz neko vrijeme mislim da će prometi biti veći nego do sada

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


cayman006: ”
vidi ti našu elku-eig. par dana ništa, danas anemija skoro cijeli dan i
onda fino na kraju, kad se sakupilo dovoljno prodaje udarac sve do 133
kune. Zbilja dobro radi taj HPB u suradnji sa KD-om.

koliko je meni ponato, HPB konstantno radi/konzultira Aureus [smiley1]

Ne znam tko koga konzultira, ja samo konstatiram što KD i HPB već mjesec,dva rade na ovoj dionici. Prikupljaju je marljivo i predano, a svi znamo što će to značiti za kojih par mjeseci. A ako se konzultiraju sa Aureusom, još bolje.[smiley2]


koliko je meni ponato, HPB konstantno radi/konzultira Aureus [smiley1]

Da da, pogledajte koja je depozitna banka Aureusu
[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ma jasno! depozitna banka Aureusu je HPB. polako ali sigurno se budi elka i nas djuro.[smiley2]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

beholder:

danas svega 45 mil kn prometa [smiley8] spajanjem burzi promet se prepolovio.

mislim da će sutra/prekosutra biti puno bolje. Danas je bilo puno gubljenja i snalaženja a sutra će sve po strarom

Nema tu nikakvog “gubljenja ni snalaženja”
Vrijeme je KOREKCIJA
Ljudi čekaju da vide trendove i zato su oprezni.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

-filip-:
” koliko je meni ponato, HPB konstantno radi/konzultira Aureus ”

ili obrnuto

Conan O’B
“Da da, pogledajte koja je depozitna banka Aureusu”

nije samo za Aureus nego je i drugim privatnim kao terra firma a ako malo pogledate ima i drugih

New Report

Close