Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15:06 promet dionicama 66 milja….za blok neznam….


Nije me sramota priznati – nisam prodao niti jednu dionicu
Prošli tjedan sam pitao : Jel ima itko još na ovom forumu osim mene da nije prodao
dionice ?

Nisam ni ja. Pa se sada pitam tko je glup, tko gluplji, a tko najgluplji: Onaj tko kupuje, tko prodaje ili onaj koji drži dionice.


Današnji promet je oko 175 milijona

nije to dobro zbrojeno.

ima dovoljno indicija da zse i fondovima vlada mafija ,molim i predlažem saznaja o manipulacijama stavite na forum kako bi se sukus istih stavio na papir i mogla se napravit adekvatna prijava nadležnim službama. pozivam sa na slobodu govora te da se ovo prikaže.

NEMA PREDAJE

moje su STRONG HOLD, uglavnom na njima nema bida [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




jedna od najvećih kriza u posljednjih 7000 godina na Zagrebačkoj burzi…

[cool]

Svi smo danas ljuti. Nije više ni bitno na koga. Stvarno treba ugasit komp i u prirodu. Ugodan vikend!
[/quote]

nitko nije kriv za stanje nego sami ulagači,nitko ne sluša starog Bufya, budite pohlepni kada su drugi preplašeni,znači,danas se kupuje tko je sačuvao nešto novca, a onda se čeka [huh]
[/quote]

je, dijelom se slažem, ali danasa je već previše bilo, što me je i iz…

A i on je nekidan rekao " I am buying stocks" pa je dovčić otklizao još jednu tisućicu…
[rolleyes]

alfa*

a kome bi ti taj popis poslao?
Daj nam samo to reci?

Jer ovi imaju drugih problema i boli ih n eka stvar kaj smo mi u minusu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Današnji promet je oko 175 milijona

nije to dobro zbrojeno.
[/quote]

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.183,59 -7.97% 412.652.011,31 174.631.478,32 210.056.436,07 kn 27.964.096,92 kn


moje su STRONG HOLD, uglavnom na njima nema bida [lol]

blago tebi znači da ni ne padaju

IMT?

DIONČKIM DRUŠTVIMA NA ZAGREBAČKOJ BURZI !

Poštovani,

došla su teška vremena za sve nas..zato Vam se ljubazno obraćam sa zahtjevom za isplatom
najveće moguće DIVIDENDE ZA 2008.g, koje Vaše društvo može podnijeti, a da se pri tome ,ne
ugrozi Vaše redovno poslovanje i izvršenje zacrtanih planova.

S velikim gubicima završavamo ovu poslovnu godinu, u uvjerenju , da je DIVIDENDA, poticaj
ali i NAGRADA !
koja izravno stimulira i podržava premošćenje krizne situacije svih nas koji imamo
Vaše dionice i vjerujemo u Vaš rad ,te koji smo uz nenadoknadivu štetu, patnju i psihičke boli izdržali u velikim
svjetskim izazovima, te nismo prodajom Vaše imovine doveli u pitanje opstanak Vaših napora i
vrijednosti koje ste godinama stvarali..

Na razumijevanju i isplati unaprijed se zahvaljujem…

Mali dioničar- izravna žrtva velike financijske krize 2008.g.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


treba sad zatuci sve zivo tako da mali spekulanti vise nikada ne dodju na burzu
nije ovo sport za onoga koji ne moze otrpjeti bar 70 posto "gubitak"

za njih je bolja kladionica pa nek tamo koeficijente zbrajaju

mislim da bi se jos ero mogao spustiti barem do 1000 da dodje na razinu trzista

ugodan vikend i nemojte se okupljati u grupama vise od 4 čovika, počinje izvanredna situacija iako to još nije službeno objavito

Pa atentatori idu sami.Koji su u grupi….nisu opasni:-)

Eto dna ovogodisnjeg…

http://www.eportfelj.com

New Report

Close