Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li nam se to vračaju kupci

Da! [thumbsup]
A kada pred kraj opet sve zablokira, neće imati što ni kupiti.

Ha, ha

Nije sve tako sivo.....

Ima li ovdje korisnika Prve Generacije? Mislim da bi im trebali poslat jedan skupni zahtjev za promjenom imena usluge "Moj uspješni portfelj" [lol] [lol] [lol]

Pa ljudi, ovo je totalna pušiona!!!!
Što prije shvatite, to bolje i okanite se margina i takvih s….
Živjeli.

Nije sve tako sivo.....

kaj vi brijete?
ne kuzim?
jesam nesto propustio?

Promet je odličan


Da li nam se to vračaju kupci

mislim da je neka greška u zbrajanju redovnog prometa – deset dionica sa najvećim prometom – cca 40 milja.


Negdje poslije 12.00 sati ubačen je keš na burzu..i počela je makljaža..

gotovina na hodnik ??

treba sad zatuci sve zivo tako da mali spekulanti vise nikada ne dodju na burzu
nije ovo sport za onoga koji ne moze otrpjeti bar 70 posto "gubitak"

za njih je bolja kladionica pa nek tamo koeficijente zbrajaju

mislim da bi se jos ero mogao spustiti barem do 1000 da dodje na razinu trzista

ugodan vikend i nemojte se okupljati u grupama vise od 4 čovika, počinje izvanredna situacija iako to još nije službeno objavito

Postanite Eu-robovi

petkom nisam nikada prodavao pa neću ni danas, sad ih ne dam ni da mi ih otimaju,proći će i škrgut i škripa zubi, a onda taman za 20 god. kraj kamina bez zubi,bez straha, bez dionica

Pa koji je onda točan redovni promet

Budući sam nepopravljiva budala, mislim da ću još riskirat i kad legne plaća uzet nekoliko ATPL tamo negdje na 600kn… [lol]

A da mi je gornju rečenicu neko pokazao pred par mjeseci mislio bi da je smak svijeta u međuvremenu bio.

cipp….. gledaj..ja sam od onih koji prvi put proživljavaju krizu ovakve vrste..kad čujem da je to
jedna od najvećih kriza u posljednjih 7000 godina na Zagrebačkoj burzi…i ne znam koliko na svjetskoj burzi ZABRINUTA SAM D0 TEMELJA:
MI SMO … veseli..jer smo se POISTOVJETILI SA PROPADAJUĆIM FINANCIJSKIM
SVIJETOM… ZAMISLI IZJAVE KARDUMA…koji je još u jesen bijesnio na male investitore jer
se ne znaju ponašati na burzi…. LJUTA SAM :
– ne zbog niskih cijena dionica…VEČ OČITE MANIPULACIJE TRŽIŠTEM
-ne zbog RIZIKA..jer je isključivo moj…VEĆ ZBOG STRAHA DA NETKO NA NEZAKONIT NAČIN
POTRAŽUJE MOJ NOVAC… raznim medijskim pritiscima, SMICALICAMA ….ZABLUDAMA..
– ne zbog nezrelosti i pohlepe…jer bi izašla već odavno ..

Poštujući tijek linije grafikona..u stvarnom životu. kad uvijek ne cvjetaju ruže…i imajući mnogo iskustva u stecanju kapitala..
NE MOGU HLADNOKRVNO PROMATRATI..predstavu u kojoj sam gledatelj…a predstava se zove:

KAKO OD BUDALA UZETI NOVAC II ČIN ..u režiji SANADER-ŠUKER dvojac…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close