Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da je ovo danas povijesni dan, koji ćemo prepričavati unucima u hladnim zimskim noćima uz pucketanje vatrice iz kamina.

Ako preživimo.

Nadam se da si ironičan, inače ovo već jako glupo zvuči.. mislim da je bilo bar 10 takvih dana zadnje vrijeme.. [yawn]


Mislim da je ovo danas povijesni dan, koji ćemo prepričavati unucima u hladnim zimskim noćima uz pucketanje vatrice iz kamina.

Ako preživimo.

bilo je njih više,morat će i baba koji zapamtiti pa nek i ona priča, čim si planiraš vatricu i kamin očito ne misliš izgubiti [thumbsup]
a škripa i škrgut zubima, neće moći ništa pričati

Je li netko na kraju skužio na čemu je bilo 2 x 50 milja kuna redovnog prometa???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Tigruse, nitko ne osporava normalne tokove …ali ovo je evidentno spuštanje cijene pod patronatom države.. znam to jer.-svaki put kad stavim nalog na prodaji Ernt, poguraju ga niže..a nitko ne kupuje..
zatim malo podignu cijenu i istovremeno naprave veliku razliku između kupnje i prodaje..opet nitko
ne kupi a istovremeno stave nalog na kupnju na nedopustivo nisku cijenu..pa opet na prodaji..nemoguće
visoku koju nitko ne želi …i tako u krug cijeli božji dan…bezobrazluk…!
Ako je to normalno..svi ćemo poludjeti od ovih fondova…
Vjerujem da će dok će ići prodaja / kapitalizacija / tamo prije prvog u mjesecu.. baciti kosti..
da se grizemo .i ONDA ĆE OVO ŠTO SU DANAS KUPILI…PRODAVAT BUDALAMA…….
Računam da s takvom računicom već dosta cirkusa…a onda se opet iznenadim prokletom
ogromnom prometu …i razmišljam… jel je moguće da MI BUDALE , PRESLAGIVANJEM SVOJIH
PORTFELJA ..POGODUJEMO takvima…??? I koliko prometa otpada na :
1. PRESLAGIVANJE PORTFELJA
2. NOVO UBAČENOG KEŠA

Ima li uopće novo ubačenog keša…jer osim statistkike Petrova, ja uopće ne vidim..koliko
dionica kUPUJEMO … friškim novcem..?
Tko to zna objasniti..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


biti cemo svjedoci neceg novog i jako uzbudljivog….

dovoljno će biti novog, uzbudljivo neće ni trebati

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6296e76d-dd5d-4c04-a6cc-7c71aeada3e0&open=sec

Još nam samo to fali.
Onda bumo roknuli i ispod 1000…grrrr

Gdje vam je nestala parola koju sam čitao prošle godine?
Gdje su sada oni koji su drukali glasajte za HDZ i biti će nam bolje?

A joj gdje su nas odveli a mnogi još ne shvačaju gdje idemo.
IDEMO DALJE- samo kaj je dotični mislio idemo dalje dolje, ali mnogi nisu shvatili.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Negdje poslije 12.00 sati ubačen je keš na burzu..i počela je makljaža..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mislim da je ovo danas povijesni dan, koji ćemo prepričavati unucima u hladnim zimskim noćima uz pucketanje vatrice iz kamina.

Ako preživimo.

Hebo te, jes ti već zaboravio xx ovakih dana, imali smo i dosad šta pričat, jedno me je strah da ćemo ih skupit još impozantan broj
[bye]

@moller

trebamo vrebati ko tigrovi iz zbunja na plijen.
nema plakanja.
dakle, nema – [cry]

treba nabaciti smijesak na lice i sam sebi reci –
1. ovo je kraj, dozivio sam potpuni debakl…

a nakon toga:
2. sad treba sakupiti razbijenu armiju i s tim ostacima krenuti u odlucujuci boj!

[thumbsup]

Pozdravljam susjeda sa 500kom na kupnji na VDKT-R-A [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zašto se svi postovi apsolutno razlikuju od onih kada dionice rastu, ma rasti će dionice opet samo treba paziti da su tada kod Vas, pa i ja sam ulazio da smanjim što više ulaze i sad više od tolikih niskih ulaza ne mogu izići,jer mi zapinje vreća sa dionicama kao djeda mrazu,imam osjećaj da jedino explozija može napraviti izlaz, ili ostaviti vreću

Da li nam se to vračaju kupci

New Report

Close