Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Policija hvata ubojicu dvoje ljudi, dok ovdje netko ruši 8ubija)temelje države (financijski sustav i građane RH). Nitko nema vremena da se pozabavi time, svi čekaju, pripremaju se za kupnju !

Uvijek je najbolje pljačku izvoditi dok nitko ne gleda. Zato imaš ubojstva, terorističke činove i ratove

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nakon ZABA popucala i RIBA, još se samo PBZ drži

što bi se tek dogodilo da su izbacili katastrofalna izvješća

Silvestar, 24.10.2008. u 13:01
TvrtkoPTT

Zaboravljaš da naša državica nije ni sagradila temelje. Burza je ipak sporedna stvar u cijeloj priči.

ode 17 Jamnica i bez splitanja [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

http://www.reuters.com/article/marketsNews/idCALO54808920081024?rpc=44

ovdje imate odgovor zašto su fjučersi smrznuti, jer po ovom članku, moglo bi biti i gore

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Nakon ZABA popucala i RIBA, još se samo PBZ drži

što bi se tek dogodilo da su izbacili katastrofalna izvješća

A tko još čita izvješća, to ti dođe isto kao da ih moja baba piše nakon cjenkanja na placu
[/quote]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

KOEI.

Nema se…

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
366,50 14.000 13:00:15

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


LONDON, Oct 24 (Reuters) – U.S. stock index futures tumbled so sharply in European trade on Friday, they had to be frozen at several points in the morning.

Nisam znao da i ameri imaju limite na ugovore u premarketu. Po tome piše da su fjučersi mogli i niže pasti, ali ne mogu zbog pravila.


ako mi padamo 7,77% na koliko bi ameri trebali biti

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Postoji naravno i jedno rješenje. Država počne nemilice štampati kune, osnuje se plunge protection team za spas burze te se naštampanim milijardama kn počne kupovati dionice (naravno, kupovala bi država)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kako je napisao kolega,ovi padovi sve manje bole.Od 20 do max 100kn po dionci.Kad se sjetim da sam kupio paketić PBZ-a po 1900 [lol]

Koliko će još ATPL roknuti ?
Da mi je znati gdje je Maminjo ulazio dva tjedna prije INE ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Postoji naravno i jedno rješenje. Država počne nemilice štampati kune, osnuje se plunge protection team za spas burze te se naštampanim milijardama kn počne kupovati dionice (naravno, kupovala bi država)

Bravo, i radi tržišta kapitala koji je sporedan način financiranja u rh, direktno se ugroze sva hrvatska poduzeća destabilizacijom tečaja, zezne standard građana, ugroze radna mjesta… Mislim da ne bu išlo.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close