Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Primjetih neki dan jednu stvar. Na velikoj većini naših dionica se u zadnjih godinu dana znatno povećao broj dioničara, kod nekih i više nego dvostruko (recimo INGR).

Mislim da to ne može povoljno utjecati na stabilnost i normalan rast jednog dana kad ova kriza lagano prođe.
A možda će kriza dovoljno dugo trajati da opet skreše broj dioničara na povoljniju brojku.

najvece s…e su napravili sa splitom dionice i zato sad svaka susa trzi sa Ingrom a to dolazi do izrazaja na njenoj stabilnosti.A opet to su napravili da veliki sa malo love mogu braniti i diktirati cijenu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Što se dogodilo noćas u americi. zatvorili su u plusu, a sad su im futuresi u ogromnom minusu

Mislili su da su dotakli dno, a onda je Sony objavio rezultate. A možete misliti kakvi su kod proizvođača zabavne elektronike u vremenima kad nikom nije do zabave.

[/quote]

da al na tom kraju je bio istovar sto vidim na volumenu,zato su japanjezi i otisli u minus al mislim da su mal pretjerali

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Što se dogodilo noćas u americi. zatvorili su u plusu, a sad su im futuresi u ogromnom minusu

Mislili su da su dotakli dno, a onda je Sony objavio rezultate. A možete misliti kakvi su kod proizvođača zabavne elektronike u vremenima kad nikom nije do zabave.

[/quote]

znači danas pratimo futurese i nikkei. F..K. A treba mi samo jedan bull run od cca 10%

…Kaj onda danas pratimo Japance ??? [shocked]

Sony je smanjio projekcije prihoda za cca 50% uzrokovanih padom prodaje kamera i flat-tv a. Samsung je objavio rezultate, ljudi su pomislili da tu nije kraj i evo ti stampeda.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


…Kaj onda danas pratimo Japance ??? [shocked]

Ovo su ti topici s jahua a po njima tako izgleda

Today, Fri, Oct 24, 2008
• ^KS11 Samsung Elec results fall; sees tough times
Reuters (Fri 2:24am)
• ^N225 European Factors-Shares seen down after Asian markets plunge
at Reuters (Fri 2:18am)
• ^HSI European stock index futures point to drop at open
at Reuters (Fri 2:09am)
• ^KS11 UPDATE – S.Korean growth slows, ups pressure for rate cuts
at Reuters (Fri 12:16am)

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Sony je smanjio projekcije prihoda za cca 50% uzrokovanih padom prodaje kamera i flat-tv a. Samsung je objavio rezultate, ljudi su pomislili da tu nije kraj i evo ti stampeda.

Navodno na TV-u prije neki dan je predsjednik uprave jednog od najvećih EU fondova izjavio da će tek 4Q izvješća biti katastrofalna, znači pred kraj godine.
Nadajmo se da ćemo napraviti neki bull run do tada.


…Kaj onda danas pratimo Japance ??? [shocked]

Ma ne..
Mi ćemo europćane…

Nije sve tako sivo.....

znači danas pratimo futurese i nikkei. F..K. A treba mi samo jedan bull run od cca 10%

Blag tebi meni treba jedno 4
[bye]

Mislim da kod nas nema tko više prodavati dionice


Sony je smanjio projekcije prihoda za cca 50% uzrokovanih padom prodaje kamera i flat-tv a. Samsung je objavio rezultate, ljudi su pomislili da tu nije kraj i evo ti stampeda.

Prihoda ili dobiti?

Sony plunged more than 14 percent after the company halved its annual operating profit forecast by 57 percent to far below market estimates in its second downward revision this year, blaming a firmer yen and slowing demand for cameras and flat TVs

sorry…dobiti

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close