Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ tigrus- 949 je puno za danas – al prihvacam u roku 5 dana

ne, danas!
to je kljucno…

ima sanse da probiju.
jos 25 bodova.


Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Jel to iz horoskopa???

Pa nebi bilo lose da malo argumentirate ako vec imate info a ne ovako…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Jel to iz horoskopa???

Pa nebi bilo lose da malo argumentirate ako vec imate info a ne ovako…
[/quote]

Ako misliš na link….nema link.Palo mi na pamet pa sam zapisao da ne zaboravim.Ima nekoliko pokazatelja.Naprimjer tehničari su se primirili,evo croman se opet oprostio [rolleyes],sad čekam da i Vlad svečano objavi isto.Valjda je grafove puno teže gurati uzbrdo nego nizbrdo.
Ameri pozelenili od stida kolko su pali.I ono najindikativnije da sljedi promjena trenda,u ljevom koljenu ošječam umjerenu bol i zuji mi u desnom uhu [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Hvala kolega što ste nas obavijestili o tome.
Eto, zato služi forum.
Da se podijeli informacija sa kolegama forumašima.
A ne neki što sve čuvaju samo za sebe
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

da se nisi ti čuo sa Anđelkom proročicom,ona spomenu proljeće, a ti sad odjednom pred zimu

Sutra ATPL up kao kontra reakcija na izjavu Varge.



Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

da se nisi ti čuo sa Anđelkom proročicom,ona spomenu proljeće, a ti sad odjednom pred zimu
[/quote]

Najsigurnije bi bilo stupiti u kontakt sa vidovnjakinjom gđom Erikom Schwepper,100 % pogađa sve u životu. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.




Sutrašnjim danom započinje period rasta u trajanju najmanje tri tjedna.Naravno ne pravocrtno,tako da surfanje opet dolazi u modu. [thumbsup]

Jel to iz horoskopa???

Pa nebi bilo lose da malo argumentirate ako vec imate info a ne ovako…
[/quote]

Ako misliš na link….nema link.Palo mi na pamet pa sam zapisao da ne zaboravim.Ima nekoliko pokazatelja.Naprimjer tehničari su se primirili,evo croman se opet oprostio [rolleyes],sad čekam da i Vlad svečano objavi isto.Valjda je grafove puno teže gurati uzbrdo nego nizbrdo.
Ameri pozelenili od stida kolko su pali.I ono najindikativnije da sljedi promjena trenda,u ljevom koljenu ošječam umjerenu bol i zuji mi u desnom uhu [lol]
[/quote]

Iskreno se nadam da to nije nesto kronicno [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=489d740d-3495-4774-99b3-b9a70851ec13&ref=rss
ina raste, zanimljivo

kupuje se buducnost a ne proslost
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Draga gospodo, umjesto da trošite vrijeme pišući gluposti, kupujte američku literaturu i obrazujte se .
Malo je kod nas profesionalaca.
čitajte moje postove koji su rijetki i znat ćete kako će se kretati burza.
svi vi koji mislite ući u dionice sada nemojte.
Još će pasti.
Samo za pr. prema mojoj analizi HT će pasti i moći će se kupiti i za ispod 210 kn.
Sjetite me se za mjesec dana, pa vidite tko je u pravu.

Učite!

Kako vidim da predviđate budućnost, molio bih vas da mi na private pošaljete brojeve lota. unaprijed zahvaljujem

Atlanska ide gore samo ako unište u-boat koji im svaki dan potopi jedan brod


Atlanska ide gore samo ako unište u-boat koji im svaki dan potopi jedan brod

ako tim U-bootom naviga Günther Prien, bit ce tesko, jako tesko.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close