Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nebi li hidrica trebala bit u blokadi??

HDEL-R-A 23.10.2008 1 22.10.2008 398,13 358,32 437,94

[/quote]

Evo zeko šta meni na monitoru piše…

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Draga gospodo, umjesto da trošite vrijeme pišući gluposti, kupujte američku literaturu i obrazujte se .
Malo je kod nas profesionalaca.
čitajte moje postove koji su rijetki i znat ćete kako će se kretati burza.
svi vi koji mislite ući u dionice sada nemojte.
Još će pasti.
Samo za pr. prema mojoj analizi HT će pasti i moći će se kupiti i za ispod 210 kn.
Sjetite me se za mjesec dana, pa vidite tko je u pravu.

Učite!


Poštovani, jako Vas je puno tu amatera,
tek sad vidim kolko ljudi malo zna o burzi ali to je razumljivo, nisu se imali gdje obrazovati, naši ekonomski fakulteti su smiješni.
ja imam sreću da sam godinama po netu i privatno se obučavao iz američke lterature i znam trgovati za razliku od velike većine, oni pametni će čekati moj znak za kupnju, a ja ću vam je reći samo zato da Vam dokažem da znam, pogledajte prethodne postove pa ćete vidjeti da ne griješim, svima koji su u dionicama preporučam da izađu, uskoro će moći ulaziti po cijenama 10-20 % nizim.
kraj pada vam jos nije ni blizu, tko će mi vjerovat zaraditi će a vi drugi ak mislite da znate bolje od mene samo drzite svoje trenutne pozicije.

pozz

Ja ne razumijem šta se svi na forumu žale, a puni su keša od INE.
Pa da ga malo upotrijebite, osim što uvijek čekate jer "može to i niže"?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Eto Atpl u blokadi…strava…pa gdje ovo ide?
crobex na 1000?

ja nemrem da ne kupim koju a znam da idemo dole…kak sam mutav..ali stalno je ono pa možda krene gore i tako polako ostajem bez casha…

cash 65%
bacite atpl na 100 kuna…svi ćemo kupovati onda…valjda bu bila dividenda 50 kuna?

Nije čudno što je u blokadi jer u TOP 10 je vidljivo da se HPB paničnp riješila ATPL.Očito im je keš životno potreban.




Nebi li hidrica trebala bit u blokadi??

HDEL-R-A 23.10.2008 1 22.10.2008 398,13 358,32 437,94

[/quote]

Evo zeko šta meni na monitoru piše…

[/quote]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950
Pogledaj bolje,ne znam odakle tebi taj pregled

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ameri opet izvode bijesne gliste
ak svi očekujemo da bude pad po futuresima onda ima da bude pad
idem danas kod bradkea il kak se vec zove onaj ambasador u rvackoj da prosvjedujem za ovo nečuveno bahato ponašanje

alo samodole ajd piši i ti dopis na buzin
pa nije u redu

ljudi ne spavaju nocima a ovdje finan inzenjering

😉

Postanite Eu-robovi



Pa nije fer prema njima ,ljudi su u govnima do grla a vi ih još više zatrpavate svojim govnima

i ja bi nadodao:
mislim da bi se neki nickovi trebali se ugledati u druge nickove.
neki se trude nesto lijepo napisati, dok neki drugi imaju samo lijepe slicice na avataru,
a neki cak ni to!!!
i ko je to sad fer, a ko nije?
pitam se ja… [undecid]

zasto, ZASTO ne stave lijepse slicice? [shocked] [angry]
[/quote]
Evo me……

čuvaj svoju metlu


DAX 4,391.79 -179.28 (-3.92%)
US fjučersi također u nezanemarivom minusu, dok mi za sada zadovoljavajućih -1,5% i s malo prometa

Ovaj promet je interesantan (ne sastavnice crobex-a 😉

Mali bi inače u ovoj situacije panično prodavali ali kao što se da pročitati, većina sve prodala… Izgleda da lova od INA-e u OIF-ovima odlazi na isplate, jer većih pritiska na prodaju nema ?!

mali su prodali,ali ne direktno,nego isplatom iz fondova , a da mali mogu puno prodati ne bi bili mali,nego bi bili veliki mali, kao što mala schnicla ne može postati velika,ali velika može postati mala,jel to sad jasno? [angry]

fala ti fala bogek kaj je sutra petek

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Kojih ovdje mračnih tipova ima

gdje? ja ništa ne vidim

Mizerni prometi Zvijezde I Leda ….

Jel moguće da i nema puno prodavatelja na ovim razinama [thumbsup]

Ili nena kupaca ? [embarass]

smanjuje se minus.......

CROBEX:
2.372,63 -1,60 %
Zadnja izmjena: 16:03:05
Redovni promet: 54.733.854,23
Stanje tržišta: 23.10.2008 16:00:00

Nemam gledalicu ali jel ovo dobro???Jel prikazuje stvarnu vrijednost????

smanjuje se minus.......

New Report

Close