Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ag,

Može li netko od kolega iz Slovenije (Borut, Metka, Mateja, optimist?) napisati kako stoji stvar na Lj burzi sa svim tim opcijskim nalozima (H, sve ili ništa..)?

Na žalost ne mogu, jer sam u Sloveniji počela sa fondovima i upravljanjem portfelja, tako da samostalno trgujem samo u Hrvatskoj.

[emo_cool]

Neke su dionice odradile dobar rast…[smiley2][smiley2]

3 najveća dobitnika (19.3.2007) 11:54
NACE-R-A 3.650,00 kn 630,00 %
ZLAR-R-A 650,00 kn 327,60 %
RHMF-A-A 120,00 kn 29,03 %

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

A što kažete na Nacu, danas rast 630%,hi,hi,hi[smiley1][smiley1][smiley1] joj na što nam burza izgleda, boli glava, boli duša

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Neke su dionice odradile dobar rast…[smiley2][smiley2]

3 najveća dobitnika (19.3.2007) 11:54
NACE-R-A 3.650,00 kn 630,00 %
ZLAR-R-A 650,00 kn 327,60 %
RHMF-A-A 120,00 kn 29,03 %


[smiley2][smiley2]

a tek ledo uz pristojnih 70%….samo šalu na stranu, na njemu se danas i vrti neka lova.

Ljudovi dragi!

Zvao sam tehničku podršku ZSE-a i rekli su mi da bi do sutra u jutro trebali biti uključeni na Mostich svi oni koji su do sada bili uključeni samo na ATH.
Dakle, strpljen spašen!!!!! [smiley2]

La vita e bella!

A krenulo je i Belje danas. Zadnja 294.
[smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


A krenulo je i Belje danas. Zadnja 294.
[smiley2]

A izgleda i ddjh, 182kn

Ma koje su ovo piz…. [smiley9] Neke dionice rade najnormalnije na ATM-u neke (primjerice BLJE) ne. Po meni bi za ovo netko trebao dobit otkaz na burzi jer su imali x mjeseci da stvar prilagode pa i za ovaj prijelazni period. Stvarno bezobrazluk [smiley5]

Očišćeno i 600 komada ZVCV na 430 a lagano se čisti i VIS na 170.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


A krenulo je i Belje danas. Zadnja 294. [smiley2]

Evo palo na 293,99 kn. [smiley2]

Ali krenut će to ovaj tjedan. Kaže čika Bolinger …

I love the Smell of Profits in the Morning

Napokon krenuo i Imvz, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Napokon krenuo i Imzv, hi,hi,hi[smiley2]

Dva naizgled ista posta, otkrijte razliku, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close