Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iskreno ja sam pun KOEI- ja i što ja sad trebam reći kako je tržište reagiralo na tolike kvartalne prihode sa -8%!!! Fantastično, u onoj hebenoj americi je zbog dobrih rezultata Mcdonalds u plusu, a totalno su u banani, ušao sam na 3300 raznoraznim trejdanjima sam uspio svest minus na mimimalu, a što bi sad trebao prodat KOEI naravno s minusom i uletit u nešto što je još više zaronilo, dosta je nema mrdanja što je bilo, bilo je. Do penzije, do penzije [bye]

dragi kolega ,sa radoscu citam Vase postove i iz privrzenosti Vasem liku i dijelu vise nikada necu uci u mek donalds
dobro da budem iskren do kraja postoji i jos jedan razlog
tak sam dobil po piksi na burzi da vise ni za hamburger nemam
pofukov duh

@pofuk

Dragi kolega to jest njegov duše, ja tu i tam odem jest taj kolesterol, pa eto nadam se da sam time bar malo pripomogao nekom ameru da se i on nećemu veseli

Surround all arround when it hits the ground

Predlažem da Vlada HR otvori žiro-račun za one koji su u korekciji ostali bez gaća.
Može i 060 broj i SMS…..

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Gotovo je opći potop ljudi ,svi smo postali pesimisti.Totalna kapitulacija burze i nas dioničara ,ali nije to još gotovo jer sunce će opet sjati.



@pofuk

Dragi kolega to jest njegov duše, ja tu i tam odem jest taj kolesterol, pa eto nadam se da sam time bar malo pripomogao nekom ameru da se i on nećemu veseli


ovime ste dokazali do savrsenstva tezu da je svijet postao globalno selo
pofukov duh


Gotovo je opći potop ljudi ,svi smo postali pesimisti.Totalna kapitulacija burze i nas dioničara ,ali nije to još gotovo jer sunce će opet sjati.

pa kaj nisu rekli da je gotovo sa babljim ljetom na prognozi
molio bih cijenjenog forumasa bakicaaa da se ocita o Vakulinoj izjavi jer ni vrag da se i on zgubil
pofukov duh

Naše banke ostvaruju i u ovom kvartalu iznadprosječne i impresivne dobiti:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9d27f200-13b8-4f8c-916c-d0f0fa8f99e5&readcomment=1#comment


Gotovo je opći potop ljudi ,svi smo postali pesimisti.Totalna kapitulacija burze i nas dioničara ,ali nije to još gotovo jer sunce će opet sjati…

…kiše će padati,ptice će pjevati i svi biti sretni i veseli. Pa ako je je ovo kapitulacija,pa još ako izleti ona "božja čestica" koju eksperimentiraju,evo smaka svijeta,idemo sve prodati,i pošteno se najesti i napiti pa onda nek ide sve kvragu. [lol] [lol]
Ja sam vječiti optimist,samo ljut na sve ovo stanje oko nas. [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



Gotovo je opći potop ljudi ,svi smo postali pesimisti.Totalna kapitulacija burze i nas dioničara ,ali nije to još gotovo jer sunce će opet sjati…

…kiše će padati,ptice će pjevati i svi biti sretni i veseli. Pa ako je je ovo kapitulacija,pa još ako izleti ona "božja čestica" koju eksperimentiraju,evo smaka svijeta,idemo sve prodati,i pošteno se najesti i napiti pa onda nek ide sve kvragu. [lol] [lol]
Ja sam vječiti optimist,samo ljut na sve ovo stanje oko nas. [angry]
[/quote]
pa čekaj zar si i ti ljut na mene ??????
ako jesi onda si sa razlogom ljut
ja sam kriv
uvijek je tako
ja uletim na burzu i crobex se raspadne
uzas
pofukov duh

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e6a698b4-aef1-4815-adf2-474042dfb089
kad bi i crobex ovoliko donirali bilo bi super



Gotovo je opći potop ljudi ,svi smo postali pesimisti.Totalna kapitulacija burze i nas dioničara ,ali nije to još gotovo jer sunce će opet sjati…

…kiše će padati,ptice će pjevati i svi biti sretni i veseli. Pa ako je je ovo kapitulacija,pa još ako izleti ona "božja čestica" koju eksperimentiraju,evo smaka svijeta,idemo sve prodati,i pošteno se najesti i napiti pa onda nek ide sve kvragu. [lol] [lol]
Ja sam vječiti optimist,samo ljut na sve ovo stanje oko nas. [angry]
[/quote]
i ja, ko pas

IMT?

Neki novinari pisu, a ovdje se zorno vidi utjecaj Atlanske na Crobex danas…

http://www.eportfelj.com

New Report

Close