Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…he,he…moram primjetiti da se omjer broja optimista i pesimista na forumu u zadnje vrijeme mijenja u korist ovih drugih…jos da ovih par optimista "polozi oruzje" i signal je tu…

…he,he…i pozdrav cijenjenom gosp. pofuku i njegovu duhu, koji mi osvjezavaju dane svojim genijalnim doskocicama…samo sam se postovima kolege nathana nekad davno veselio u istoj mjeri…normalno, pozdrav i kolegi "drz’te gace" nathanu, ma gdje god bio [thumbsup]


tako je ..kad zadnji optimista prestane hvalit dionicu…iskrcao je….a ti ih imaju jaaaako puno….tada je vrijeme za soping…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovo je početak kraja ….finito ….the end…..dobro da sam izvadio lovu iz banki jer
i to mi je sumnjivo…..nema više povratka…

…Tebe fakat pere depra….Biti će sve O.K. jednog dana. A za pivce bu se uvijek nekaj našlo… [thumbsup]

zbilja mi ide na k ova j burza i f dionice i j crobex na 5500 kad sam ja pametan ušao a izaći ću za 25 godina s deset posto u plusu f.



Koncar samo 89% veca dobit.

Prodaj jer yahoo ima pad prodaje.

Bljak

Također nemam riječi. Brutalno dobrih 61 milja u 3 kvartala, tP/E 15, a cijena u minusu 3%.
[/quote]
Gospodo ja ovo konstantno pričam već par dana!
Nama ne trebaju uopće firme . Lijepo nek se sve zatvori- ne trebaju ni raditi a nek nama ostanu te dionice pa ćemo mi lijepo ujutro otvoriti usrani bljakmberg(bloomberg) i mi ćemo mešetariti. Ma mi smo kreteni koji ništa ne znaju nego druge pratiti. Ameri imaju u 2 dana rast od 10% pa u 2 dana pad od 6%. A mi? 2 dana rast od 0,5%-1% a onda u 2 dana pad od 12%. I sad koje uopće vajde izvještaj kompanija? Ionako će pasti dolje cijena! bolje je da se sve kompanije suzdrže od izvješća a posebice sa ok rezultatima pa kad se stvari smire oni kao daju izvješće. Bar će cijena skočiti više!
NEK NAM BOG pomogne!

zlikovac

Pitanje :

Do kada firme moraju predat fin. izvješća za 3kv.

smanjuje se minus.......



Daj nek netko ko zna — napiše — kakaav je u ovo vrijeme krize —

FOREX- trgovanje

Ako još nisi digao ruke od svega ostani na TK – tu je sada sigurnije negošto je bilo krajem 2007. A Forex pusti za one koji vole igre na sreću. (FINANZASFOREX je vjerovatno klasična piramida ili lanac sreće)

[/quote]

Jel ima itko da aktivno trguje na forex-u?

Ako da , kako prolaziš zadnjih 30tak dana?

smanjuje se minus.......

stvarno sam se nadao da će krenuti nabolje, još od prvog mjeseca se nadam ali nada je kur.a
a strpljenja imam sve manje


@godly
Ima li još itko u dionicama????

ne.



Ne

Ne odavno.
Bagremova mudrost me nadahnula.
Povijaj se kako burza puše. [thumbsup]

SKYPE:.......................vonbraun75


Krasno je to kada ameri idu +5, mi idemo + 1 sa naštimanom INA-om, a nakon dva tri dana njihova plusa, naravno da jedan dan moraju i u minus, e onda smo mi na djelu s naslovima "panika malih ulagača". Iskreno se nadam samo da će sutra ljudi koji još uvjek imaju novce u fondovima pogledati njihov rezulat, popiz… i uzet ono malo novca što im je tamo ostalo, nadam se da će njih bar 30% stavit ključ u bravu.

Hm da vidim da je već netko komentirao prije mene isto! Bar svi mi isto mislimo! Mali smo i šteta da nemamo milijardu kuna u upravljanju. Jer bi i to spiskali He he!

Najljepše od svega je što Aureus invest osnovao fond za mešetarenje američkim dionicama. Očito im cijena ovdje nije dovoljno pala. Interesantno neznam zašto puše 54% mog hebenog portfelja!!!

zlikovac

ZSE
CROBEX 2.411,16 -5,48%
CROBIS 94,12 -0,21%
Redovni promet 57.285.067,66
Instituc. promet 11.965.825,71
Ukupni promet 69.250.893,37
Sentiment: 16 | 3 | 74

Gospodo draga po mojim skromnim informacijama ovo je bio zadnji ozbiljniji pad koji smo još morali odraditi (možda još malo u šta sumnjam) a nakon toga pristižu pozitivna izvješća za 3q i istina se više ne može prikrivati te slijedi ničim izazvani oporavak po komandi.
Meni od INA-e ostalo još 10tkn. Poslije Nove godine će mo se prebrojati, ko živ ko mrtav.
Sretno.

who dares, wins




U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

Ma ja to znam. I neču prodat ništa, pogotovo ne sad, naravno! Ali rekoh "dižem ruke" jer nekako nemam neke nade da će se uskoro nešto promijenit.. nema entuzijazma više.. mislim da ćemo se načekat.. ali neka, nek se kiseli..
[/quote]
Ja se ponašam kao i ti! Imam i neću prodat pod tom psihologijom. kako je to ipak dugoročno ulaganje treba ugasiti komp i upaliti ga za 1 godinu. Samo problem je što svi mi želimo znati po koliko niže smo nešto mogli kupiti. Da gospodo mi smo Mazohisti!

zlikovac

Iskreno ja sam pun KOEI- ja i što ja sad trebam reći kako je tržište reagiralo na tolike kvartalne prihode sa -8%!!! Fantastično, u onoj hebenoj americi je zbog dobrih rezultata Mcdonalds u plusu, a totalno su u banani, ušao sam na 3300 raznoraznim trejdanjima sam uspio svest minus na mimimalu, a što bi sad trebao prodat KOEI naravno s minusom i uletit u nešto što je još više zaronilo, dosta je nema mrdanja što je bilo, bilo je. Do penzije, do penzije [bye]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close