Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

do 16 sati bit će poprilično blokada

bit će bolje................

5 minuta do kraja :
2.407,15 -5.64% 67.491.638,10 kn 55.525.812,39 kn
^GDAXI DAX 4,607.40 9:39AM ET Down 177.01 (-3.70%)

otiša i VIRO u kut

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Krasno je to kada ameri idu +5, mi idemo + 1 sa naštimanom INA-om, a nakon dva tri dana njihova plusa, naravno da jedan dan moraju i u minus, e onda smo mi na djelu s naslovima "panika malih ulagača". Iskreno se nadam samo da će sutra ljudi koji još uvjek imaju novce u fondovima pogledati njihov rezulat, popiz… i uzet ono malo novca što im je tamo ostalo, nadam se da će njih bar 30% stavit ključ u bravu.

Surround all arround when it hits the ground

IGH-R-A 6.606,00 7.119,99 6.606,00 -9.47 % minutu prije kraja

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

tribal1, nakon konzultacije sa kolegom uvidio sam neke pogreske koje sam napravio u komunikaciji.

ono kaj mislio reci je da bi trebalo prodati sad i postavi se 15% nize
i kupiti natrag.

plus, prati tehnicku analizu da vidis obrazce.
za pomoc se mozes svim deckima s tehnicke javit, svi ce pomoci…
to su mmm, vlad, croman, zli prorok…ima ih jos puno ali da ne pisem sve.

sretno i zao mi je ako sam izazvao lose osjecaje.
tigrus

Kad su Ameri išli gore ,kod nas igrači nisu dozvolili rast.

Da ali u US je apple u dobrom plusu zahvaljujući dobrom q3. Mora i kod nas jednom prestat kretenizam da sve pada ili sve raste [angry]


Kad su Ameri išli gore ,kod nas igrači nisu dozvolili rast.

Kaj nije jučer ekipa imala sasatnak i zaključak da su vrlo stabilni ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!




U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

tribal1, nakon konzultacije sa kolegom uvidio sam neke pogreske koje sam napravio u komunikaciji.

ono kaj mislio reci je da bi trebalo prodati sad i postavi se 15% nize
i kupiti natrag.

plus, prati tehnicku analizu da vidis obrazce.
za pomoc se mozes svim deckima s tehnicke javit, svi ce pomoci…
to su mmm, vlad, croman, zli prorok…ima ih jos puno ali da ne pisem sve.

sretno i zao mi je ako sam izazvao lose osjecaje.
tigrus
[/quote]
I dokle tako shortati dok dionice ne budu po 1kn



U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

Ma ja to znam. I neču prodat ništa, pogotovo ne sad, naravno! Ali rekoh "dižem ruke" jer nekako nemam neke nade da će se uskoro nešto promijenit.. nema entuzijazma više.. mislim da ćemo se načekat.. ali neka, nek se kiseli..





U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

tribal1, nakon konzultacije sa kolegom uvidio sam neke pogreske koje sam napravio u komunikaciji.

ono kaj mislio reci je da bi trebalo prodati sad i postavi se 15% nize
i kupiti natrag.

plus, prati tehnicku analizu da vidis obrazce.
za pomoc se mozes svim deckima s tehnicke javit, svi ce pomoci…
to su mmm, vlad, croman, zli prorok…ima ih jos puno ali da ne pisem sve.

sretno i zao mi je ako sam izazvao lose osjecaje.
tigrus
[/quote]
I dokle tako shortati dok dionice ne budu po 1kn
[/quote]

javit ce nam vec netko… [thumbsup]

Ovo je početak kraja ….finito ….the end…..dobro da sam izvadio lovu iz banki jer
i to mi je sumnjivo…..nema više povratka…

New Report

Close