Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdb10318-24f0-4dba-91cd-43ce94b53737&ref=lastadd

Po meni nema šanse da kuna ne počne drastično padat……evo primjera iz okolice….ovaj
poklon tečaj je osuđen na propast….

jel ti to zazivaš ili stvarno zelis eur po 8 8 i pol kuna?
Dođe li do toga ja, se ne sekiram, imaju starci vrt, bude nekaj zraslo za jesti, a sapun budem napravili o pepela od dionica i masti koju nam iscjediše FM-i.

[/quote]

Imam i ja vrt al kuna je realno precjenjena i nema se tu kaj pričat….jednostavno nema realnog
pokrića za ovakav tečaj…….. počet će bježanija u sigurniji euro kad tad….

Na kraju će ispast da je INA, vodeće profitabilno poduzeće regije prodana samo za nadomjestak za razliku u tečaju, a za godišnju otplatu duga ?
Usput 100 milijardi kn je u 10 mjeseci izgubljeno kroz vrijednost naših dionica (koliko je to još INA ?)

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Cijeli dan drhte ručice i na Ingrici, mogla bi i ona za danas u kut ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=00a01009-48d8-497b-b2e0-1dc8529e7ad8&ref=lastadd

Ovaj plaćeni lopov stvarno misli da su svi ludi pa lopoveve šta ste napravili od burze bitaj MATOŠIĆA dije lova što ste pokrali narodu

Zanimljivi su ovi komentari naših analitikanata – mislim, da dolazi vrijeme trežnjenja. [wink]




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdb10318-24f0-4dba-91cd-43ce94b53737&ref=lastadd

Po meni nema šanse da kuna ne počne drastično padat……evo primjera iz okolice….ovaj
poklon tečaj je osuđen na propast….

jel ti to zazivaš ili stvarno zelis eur po 8 8 i pol kuna?
Dođe li do toga ja, se ne sekiram, imaju starci vrt, bude nekaj zraslo za jesti, a sapun budem napravili o pepela od dionica i masti koju nam iscjediše FM-i.

[/quote]

Imam i ja vrt al kuna je realno precjenjena i nema se tu kaj pričat….jednostavno nema realnog
pokrića za ovakav tečaj…….. počet će bježanija u sigurniji euro kad tad….
[/quote]

a britanska funta nije precijenjena? Američki dolar nije precijenjen?
U ostalome, što znači da je neka valuta precijenjena?
Koji su jasni indikatori precijenjenosti neke valute?
Zna li netko kakav pametan odgovor?

strpljen..spašen Time is on my side


U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Jedna od najgorih rečenica za investiranje je da nisi izgubio ili dobio dok nisi prodao, što je prava laž, što pokazuje i tribal1 svojim postupkom. Drago mi je da sam od nje odustao barem na -25%.





http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdb10318-24f0-4dba-91cd-43ce94b53737&ref=lastadd

Po meni nema šanse da kuna ne počne drastično padat……evo primjera iz okolice….ovaj
poklon tečaj je osuđen na propast….

jel ti to zazivaš ili stvarno zelis eur po 8 8 i pol kuna?
Dođe li do toga ja, se ne sekiram, imaju starci vrt, bude nekaj zraslo za jesti, a sapun budem napravili o pepela od dionica i masti koju nam iscjediše FM-i.

[/quote]

Imam i ja vrt al kuna je realno precjenjena i nema se tu kaj pričat….jednostavno nema realnog
pokrića za ovakav tečaj…….. počet će bježanija u sigurniji euro kad tad….
[/quote]

a britanska funta nije precijenjena? Američki dolar nije precijenjen?
U ostalome, što znači da je neka valuta precijenjena?
Koji su jasni indikatori precijenjenosti neke valute?
Zna li netko kakav pametan odgovor?
[/quote]

Čuj mi nemamo zaokruženu industriju proizvodnje i sve kreće od uvoza sirovina, strojeva
ili tehnologija sa tržišta na kojima je euro ili dolar platežno sredstvo….no u novije vrijeme
čak masovno uvozimo gotove proizvode tako da uvoznici profitiraju na jeftinom euru
a izvoznici gomilaju gubitke na tom istom jeftinom euru…..stvara se ogromni deficit ili ti
manjak koji pokrivamo ogromnim kreditima i turističkom sezonom od dva mjeseca…..no
deficit se gomila krediti se gomilaju a kapitala na tržištu više nema a dugovi se moraju vraćat
…..kad će se morat počet dirat u rezerve na.ebali smo, evo neki dan bio sastanak po tiho
kanader, rohatinski, šuker o narednim pokrivanjima dugova koja nemilosrdno dolaze…

Daj nek netko ko zna — napiše — kakaav je u ovo vrijeme krize —

FOREX- trgovanje

smanjuje se minus.......


U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!

[color=blue][/color]vizionar

HT sa svojih 15 % udjela te INA i ERNT nas drže da nam ne piše danas GROBI -10 %
Atlantska je propuštena da već danas propadne na -18 %. A čemu služi panika ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Da čudna je ova naša burzica .. drugi padaju 2% a mi 4% .. drugi rastu , mi stagniramo .. sve u svemu zanimljivo ..

Ingrica u blokadi, čekamo i IGH ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close