Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li tko pametan da mi reče, kada će doći kraj ovoj ludnici.

Ovdje se kolega pametnim smatraju ljudi koji su izgubili samo do 30%. Mislim da je savjet takvih uzaludan.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdb10318-24f0-4dba-91cd-43ce94b53737&ref=lastadd

Po meni nema šanse da kuna ne počne drastično padat……evo primjera iz okolice….ovaj
poklon tečaj je osuđen na propast….

Možda je ipak najpametnije da odem lovit Lignje. Možda donesem ručak. Ovdje sam i ručak i večeru, odavno izgubio.
Čujemo se jednom drugom prilikom

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


Ima li tko pametan da mi reče, kada će doći kraj ovoj ludnici.

Odi na temu tehnička analiza, tamo neki likovi danima i mjesecima pričaju o nekakovim trokutima, metodama izgleda čak i sami da vjeruju u to,.. nešto vrlo, vrlo zanimljivo. Što je najbolje ljudi ih pitaju za savjete koje oni dobrodušno daju. I još im kažu uložite u znanje….
[cool] [lol]

ATPL na – 9,91 % … mogla bi i blokadica pa finito za danas 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


ATPL na – 9,91 % … mogla bi i blokadica pa finito za danas 🙂
A tek kad je odblokiraju mislim da cemo gledat stampedo ispod 1000 kuna


ATPL na – 9,91 % … mogla bi i blokadica pa finito za danas 🙂

Evo blokadica je stigla. Nije ju trebalo dugo čekati

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fdb10318-24f0-4dba-91cd-43ce94b53737&ref=lastadd

Po meni nema šanse da kuna ne počne drastično padat……evo primjera iz okolice….ovaj
poklon tečaj je osuđen na propast….

jel ti to zazivaš ili stvarno zelis eur po 8 8 i pol kuna?
Dođe li do toga ja, se ne sekiram, imaju starci vrt, bude nekaj zraslo za jesti, a sapun budem napravili o pepela od dionica i masti koju nam iscjediše FM-i.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!



Ima li tko pametan da mi reče, kada će doći kraj ovoj ludnici.

Odi na temu tehnička analiza, tamo neki likovi danima i mjesecima pričaju o nekakovim trokutima, metodama izgleda čak i sami da vjeruju u to,.. nešto vrlo, vrlo zanimljivo. Što je najbolje ljudi ih pitaju za savjete koje oni dobrodušno daju. I još im kažu uložite u znanje….
[cool] [lol]
[/quote]

TA je možda najozbiljnija stranica na ovome forumu i to samo zahvaljujuči Vladu i ekipi koja si daje truda analizirati i tehnički, na osnovu povjesnih podataka, predvidjeti kretanja i trendove kako TK tako i pojedinih dionica, te to svoje znanje i trud podjeliti sa nama!

U početku, niti ja TA nisam shvaćao preozbiljno, a sada kada sam malo "uložio u znanje" ,TA mi je postala jedan od bitnih čimbenika prilikom donošenja odluke u što i kada investirati.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=00a01009-48d8-497b-b2e0-1dc8529e7ad8&ref=lastadd

Ovaj plaćeni lopov stvarno misli da su svi ludi pa lopoveve šta ste napravili od burze bitaj MATOŠIĆA dije lova što ste pokrali narodu


U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

pozdrav i tebi.
vrati nam se brzo….
fond manageri trebaju nove musterije…
[bye]

New Report

Close