Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedino me tješi što nije bilo veće panike


Jedino me tješi što nije bilo veće panike

Meni su ovi paničari na ATPL pokazali put … dosta se nakupovalo (bilo je i prije par dana slatko kada je sa 1100 jurnula na 1500 [smiley] ), jedino me tješi da je cca 10 milijuna razloga svaki dan koji potvrđuju moju odluku ..

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Po stanju futuresa u Americi izgleda da nam stiže Grizli Adams…

@flyer
kolega flyer jeste se na vrijeme riješili ATPL-R-A?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

to ništa ne znaći



@flyer

kolega flyer jeste se na vrijeme riješili ATPL-R-A?

Jesam…Imo sam još jedan ulaz u međuvremenu, ali na hvalu brokera i brzi izlaz, čak sam nešto sitno bio u plusu…

ova burza je zbilja postala brod luđaka, a kad čovjek malo čita tu po forumu čudilo bi ga da nije.

http://www.poslovni.hr/96141.aspx

izgleda da vrag ipake sere na jednu veliku vrpu

Postanite Eu-robovi



Čini mi se da smo prešli točku u kojoj se crobex može oporaviti. Slijedi nam konstantan pad do konačnog sloma burzovnog tržišta. Na kojoj razini ne znam ali je jako nisko.
Postali smo neovisni o vanjskim utjecajima. Padamo konstantno neovisno o vanjskim indeksima.
Kraj će biti kad vrisne par fondova, zatvori se par brokerskih kuća i gomila fond menađera dobije otkaz.
To je neminovno i tko to prihvati bolje za njega. Pa ne možete očekivati oporavak sa istim ljudima
koji sada drmaju tržištem (mislim na fond menađere) i koji su ga doveli do ovog sranja di jesmo.
Mi mali pojedinačni ulagači nismo puno utjecali niti na streloviti rast prošle godine niti pad ove godine.
Usudio bih se usporediti našu fondovsku industriju sa lancem sreće početkom 90-tih.
Dok ima novih ulagača stvar funkcionira. Kad nestane novih (a nestalo ih je poslije HT-a) stvar
pada u vodu. Uz to poklopila se i svjetska kriza pa je pad utoliko bio brutalniji pa sada imamo hrpu
dionica sa ciijenom manjom od 25% ATH cijene krajem 2007-e.
Hrvatska 1929-ta tek se treba dogoditi. Stranci su je već apsolvirali dok smo mi svi skupa (i mali i menađeri) još uvijek previše zeleni.
A još uvijek vidim na forumu hrpu ljudi koja misli da je pad od 99% nemoguć.
E pa budete vidjeli…

Kolega pa kupovat će se firme za 1 kn ,pa nije ni to loše .
[/quote]

evo već ih ima, ali po jedan euro

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Ima li tko pametan da mi reče, kada će doći kraj ovoj ludnici.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Evropćani poi_dili
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Ima li tko pametan da mi reče, kada će doći kraj ovoj ludnici.

Doći će onda kada budemo bili na gablecu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close