Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmee, koliko navlakuša..ni u bordelu ih nema toliko [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Čekali smo da dođe lova od INE da se malo podignemo i nije pomoglo,što sada možemo čekati? Izbore u SAD,možda nam pomognu. [angry]

To cijeli Svjet čeka pa ne će mo valjda i mi!? [proud]
[/quote]
A zašto bi lupali novce od INE u dionice odmah sad kad je trend silazan. Mi nismo iznimka.
Valjda treba pričekati da još padne pa onda kupovati, a ne odmah kupiti pa da ti onda padne.

Ako vam je lakše gledajte to kao jednu dobru predigru. Koliko će trajati?…
Poanta je da ga krećeš ulagati kad osjetiš da će rasti, a ne kad vidiš ti pada.

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva




Čekali smo da dođe lova od INE da se malo podignemo i nije pomoglo,što sada možemo čekati? Izbore u SAD,možda nam pomognu. [angry]

To cijeli Svjet čeka pa ne će mo valjda i mi!? [proud]
[/quote]
A zašto bi lupali novce od INE u dionice odmah sad kad je trend silazan. Mi nismo iznimka.
Valjda treba pričekati da još padne pa onda kupovati, a ne odmah kupiti pa da ti onda padne.

Ako vam je lakše gledajte to kao jednu dobru predigru. Koliko će trajati?…
Poanta je da ga krećeš ulagati kad osjetiš da će rasti, a ne kad vidiš ti pada.
[/quote]

Meni nikad ne pada [lol]

Na što se ovaj forum sveo?

Daljnji pad kamata u međubankarskom kreditiranju pokazuje da se situacija na kreditnom tržištu stabilizira. Dakle, situacija se kratkoročno smiruje i red je da konačno probijemo 3000. Svaki drugi scenarij je naprosto deplasiran, jer mjesta panici više nema (zaista ne znam koja loša vijest bi se još mogla dogoditi shortterm)

Hell is Empty and all the Devils are Here

@ budd
možda Dow -2.5% , nasdaq -4%, SP500 -3%, nikkei -6%,
kod nas jučerašnji zaron ATPL? Iako je sve to sitno ali bi moglo da uspaniči nekoga a onda….

Znači, po tvome, sad smo na dnu i idemo samo gore (uglavnom)??

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


Na što se ovaj forum sveo?

Daljnji pad kamata u međubankarskom kreditiranju pokazuje da se situacija na kreditnom tržištu stabilizira. Dakle, situacija se kratkoročno smiruje i red je da konačno probijemo 3000. Svaki drugi scenarij je naprosto deplasiran, jer mjesta panici više nema (zaista ne znam koja loša vijest bi se još mogla dogoditi shortterm)


Reci to japancima koji su roknuli 6%. Oni očito ne kuže da je recesija prošla.

Rezultati u americi za 3 q su kikiriki u odnosu na ono što ih čeka u 4 q jer su ljudi prestali kupovati i točka. Amerika je ipak u velikoj prednosti pred našim jadom i čemerom od burze jer su selektivno tržište i ima ipak dionica koje jako rastu na temelju rezultata.

Kod nas kad fond manager s završenim ekonomskim faksom i tečajem u londonu, vidi liniju grobexa, udri po svemu. Pa ti firma može zarađivati milijune, a on ti frkne po bidu do blokade pa ti pjevaj borbene.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Na što se ovaj forum sveo?

Daljnji pad kamata u međubankarskom kreditiranju pokazuje da se situacija na kreditnom tržištu stabilizira. Dakle, situacija se kratkoročno smiruje i red je da konačno probijemo 3000. Svaki drugi scenarij je naprosto deplasiran, jer mjesta panici više nema (zaista ne znam koja loša vijest bi se još mogla dogoditi shortterm)


Reci to japancima koji su roknuli 6%. Oni očito ne kuže da je recesija prošla.

Rezultati u americi za 3 q su kikiriki u odnosu na ono što ih čeka u 4 q jer su ljudi prestali kupovati i točka. Amerika je ipak u velikoj prednosti pred našim jadom i čemerom od burze jer su selektivno tržište i ima ipak dionica koje jako rastu na temelju rezultata.

Kod nas kad fond manager s završenim ekonomskim faksom i tečajem u londonu, vidi liniju grobexa, udri po svemu. Pa ti firma može zarađivati milijune, a on ti frkne po bidu do blokade pa ti pjevaj borbene.
[/quote]

[lol]


Na što se ovaj forum sveo?

Daljnji pad kamata u međubankarskom kreditiranju pokazuje da se situacija na kreditnom tržištu stabilizira. Dakle, situacija se kratkoročno smiruje i red je da konačno probijemo 3000. Svaki drugi scenarij je naprosto deplasiran, jer mjesta panici više nema (zaista ne znam koja loša vijest bi se još mogla dogoditi shortterm)


Logirao sam se samo da ti dam 100tku! [thumbsup]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Na što se ovaj forum sveo?

Daljnji pad kamata u međubankarskom kreditiranju pokazuje da se situacija na kreditnom tržištu stabilizira. Dakle, situacija se kratkoročno smiruje i red je da konačno probijemo 3000. Svaki drugi scenarij je naprosto deplasiran, jer mjesta panici više nema (zaista ne znam koja loša vijest bi se još mogla dogoditi shortterm)


Reci to japancima koji su roknuli 6%. Oni očito ne kuže da je recesija prošla.

Rezultati u americi za 3 q su kikiriki u odnosu na ono što ih čeka u 4 q jer su ljudi prestali kupovati i točka. Amerika je ipak u velikoj prednosti pred našim jadom i čemerom od burze jer su selektivno tržište i ima ipak dionica koje jako rastu na temelju rezultata.

Kod nas kad fond manager s završenim ekonomskim faksom i tečajem u londonu, vidi liniju grobexa, udri po svemu. Pa ti firma može zarađivati milijune, a on ti frkne po bidu do blokade pa ti pjevaj borbene.
[/quote]

Slažem se u potpunosti s tobom. Ali stvorena je klima – svi znaju da dolazi pakao. Ako je tome tako (a dugoročno sam prvi u redovima gdje se kladi na kraj dolara), onda je red da počnemo prodavati sve dionice, povučemo sve depozite, kupujemo zlato i opskrbljujemo se rižom, medom i tunom u konzervama

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nisam kinez, slatko deblja a tuna mi već ide na uši van.

Mislim da smo blizu dna što se tiče gospodarstva, ali rezultati oporavka gospodarstva su vidljivi s odmakom od 3-6 mjeseci. Dakle, po mojem, prvi znakovi oporavka će biti na izlascima 1 ili 2 q izvješća 2009, jer će oni biti bolji od ovih 3 i 4 q 2008.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Nisam kinez, slatko deblja a tuna mi već ide na uši van.

Mislim da smo blizu dna što se tiče gospodarstva, ali rezultati oporavka gospodarstva su vidljivi s odmakom od 3-6 mjeseci. Dakle, po mojem, prvi znakovi oporavka će biti na izlascima 1 ili 2 q izvješća 2009, jer će oni biti bolji od ovih 3 i 4 q 2008.

gdje?
u HR ili US?

Heaven or Las Vegas

Govorim o amerima naravno. Naša izvješća nikad nisu previše utjecala na burzu.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close