Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



stiglo prvo izvješće na ZSE…..VDKT, nije loše.

zašto "prvo"?
izašlo je već za DKVS, ZTNJ i još par manjih firmi
[/quote]
ma prvo zanimljivo, nećemo valjda na dkvs i ztnj donosit zaključke.

Moglo bi opet biti slobodnoga pada ovi dana,jer ovo je TREJD—burza–postala

Izvješća nebitna, sve mora biti po 29 kn da se kupi, inače je sve preskupo,
pa viš da i JANAFA ima po 29 kn, uskoro dionice u prodaji uz dnevne novine po 29 kn !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Hehe…uključio se alarm na ATPL
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.121,00 10
1.120,02 6
1.120,01 10
1.120,00 869

Bolje da ga nije niti bilo..sada nastaje panika..jer je brana pukla kao da je i nije bilo
[/quote]

Znaš kako alarm radi… 10min tuli dok ne isprazni beterije, onda se 5 min puni pa opet sve ispočetka sve dok ga gazda ne iskljući[lol]

Pogle, opet radi[shocked]
ATPL
Top bid
CIJENA KOLIČINA

1.110,01 6
1.110,00 1,011

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Po meni ovo je prijelaz iz špekulativnog tržišta u fundamentalno
neće se više kupovati dionice jer se očekuje njeziz enormni rast kao 2007 i prije već će se kupovati ono kaj daje dividendu, i ono kaj vrijedi….ht trenutno najbolja dionica…

vrijeme je da dionice koje daju direktnu korist počnu vrijediti a ne da dionica vrijedi 10000 kuna a da dividendu od 20 kuna….

Po meni je ovo "prekrcaj" sa tržišta kapitala u keš ili što bi neki rekli u madrac. Sentiment je takav da fundamenti nisu in. Nije ni čudo kad Ljubo Jurčić nedavno kaže cit." više vrijedi vreća krumpira nego vreća dionica".

BUM…
IGH 59 kom po bidu, čišćenje do 7110kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Po meni ovo je prijelaz iz špekulativnog tržišta u fundamentalno
neće se više kupovati dionice jer se očekuje njeziz enormni rast kao 2007 i prije već će se kupovati ono kaj daje dividendu, i ono kaj vrijedi….ht trenutno najbolja dionica…

vrijeme je da dionice koje daju direktnu korist počnu vrijediti a ne da dionica vrijedi 10000 kuna a da dividendu od 20 kuna….

Po meni je ovo "prekrcaj" sa tržišta kapitala u keš ili što bi neki rekli u madrac. Sentiment je takav da fundamenti nisu in. Nije ni čudo kad Ljubo Jurčić nedavno kaže cit." više vrijedi vreća krumpira nego vreća dionica".

[/quote]

Sentiment je takav da kad bi sutra bile pozitivne blokade, 90% forumaša bi prodalo svoju "vreću krumpira" kako bi se bacili u shoping "bezvrjednih dionica"

Surround all arround when it hits the ground

Nitko više ne spominje lovu od INE ,izgleda da će se zanemarivi dio love vratiti natrag. Budući da nemamo povećanje ulaganja u OIF-ove nego obrnuti trend recite mi tko će u razdoblju od sljedećih 6 mjeseci ili godinu dana podići likvidnost odnosno podići vrijednost dionica. Mali sigurno ne ,fondovi ne(mirovinci mogu,ali oni sami ne mogu povući indeks bitno naprijed)ili možda stranci ?! U svakom slučaju možete ugasiti kompjutore idućih min.6 mjeseci ili još bolje prodati sve i čekati još bolju priliku.


BUM…
IGH 59 kom po bidu, čišćenje do 7110kn

Imaš najavu događaja na businessu, na redu je Todorić

Surround all arround when it hits the ground

Jutros otišao u CASH-R-A ( kada već oni idu u obveznice ).
Izgleda da je polako došlo vrijeme da netko od izlistanih kihne (da vidimo koliko su
obveznice sigurne) …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Nitko više ne spominje lovu od INE ,izgleda da će se zanemarivi dio love vratiti natrag. Budući da nemamo povećanje ulaganja u OIF-ove nego obrnuti trend recite mi tko će u razdoblju od sljedećih 6 mjeseci ili godinu dana podići likvidnost odnosno podići vrijednost dionica. Mali sigurno ne ,fondovi ne(mirovinci mogu,ali oni sami ne mogu povući indeks bitno naprijed)ili možda stranci ?! U svakom slučaju možete ugasiti kompjutore idućih min.6 mjeseci ili još bolje prodati sve i čekati još bolju priliku.

Ako se lova od INE ne vrati na burzu, pojest će je inflacija. Braniteljski fond onda nije prodao INU za 2800, nego za 4-5 % manje a to je cca 2675,00 2700,00 kn što je katastrofa. Moraju oni odmah lupit u neke dionice, inače… ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

POPODNEVNA OBAVIJEST
ovim putem Vas obavjestavam da vise nisam u stanju pisati osvrte na Vase komentare jer sam shvatio da mi se pogorsalo zdravstveno stanje
vec duze vremena bolujem od AKUTNOG VERBALNOG DISKONTINUITETA pa Vas ovim putem pozdravljam i oprastam se od Vas sa ljubavlju dok mi se ne poboljsa zdravstveno stanje
pofukov duh

New Report

Close