Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Amerika ,Azija i Europska tržišta rastu a samo Hrvatska ta povijesna Europska zemlja ostaje sa cijenama dionica na brdovitom balkanu kako i spadamo.Fond menađerčići pljačkaju ovčice koje prodaju fuuujjj.
Mali dioničari moraju zatražiti ukidanje radnog mijesta gospodina Samadola koji nesluži ničemu , ili neka objasni kako to hrvatsko tržiše pada dok druga rastu??????

Ne znam kakav rast ti očekuješ sa 17.990.113,33 kn prometa?!
Za usporedbu:
crobex 0.27%
dax 0.43%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Da pratimo amerikance, sada bi Crobex bio na 3600 bodova. No, kako ne pratimo amerikance (a naše gospodarstvo/ekonomija je kao zdrava), tada je Crobex na 1000 bodova manje. Nešto ne štima u ovoj priči gospodo

To se odavno zna ali nema nikoga ko bi to istjerao na pravi put. (svi su zajedno u kolu)

Koliko se sjećam Motušić je izjavio da su ameri okrenuli u zeleno, pa je to dno, vidim opet reagiramo na njihovih +4, a još i s INA-om ne mogu više toliko štelati crobex, ako ništa drugo na zatvaranju će potegnuti s HT-om sa 2 dionice na 259, divna nam je burza

Surround all arround when it hits the ground

Kako da istjeramo na pravi put kad ovdje svi navijaju crobex da padne ,onda kad padne da padne još malo ,i tako u nedogled

9:30h danas.
Pošto smo jučer rasli 2% za razliku od regije koja je bila u minusima ili blagom plusu, danas
bi mogli biti doslijedni regiji od jučer.

Razlog je tome , loše računanje Crobexa.
Vrlo vjerojatno otvaranje u plusu, a na kraju lagani minus.
Drhtave kupuju.

Mudrošću bagrema, pogađam opet u sridu, naravno ako ostane ovako do kraja dana.
Tko me sluša profitirat će.
Polako ljudi, jer u ovim vremenima cash je BOG.
Crobex -0,11%

SKYPE:.......................vonbraun75

Trenutno uz engleze, imamo najmanji plus u cijeloj EU, a što je s uvjeravanjem da smo izolirano tržište?

Surround all arround when it hits the ground

@halo bing

Neću te pobijati, ali samo da te podsjetim da smo jučer bili NAJVEĆI index u europi, ovoj balkanskoj.
2545 bollinger otpor. Trenutno 2575.

Toliko od mene. Caffe and cigarete

SKYPE:.......................vonbraun75

He he! pa naravno, jer se " kao " još ništa nezna.A ja bogme vidim samo dobre vijesti. Nekako se još nadamo da bi se moglo dogoditi 10.10 pa da onda uletimo na niskim razinama pa da zaradimo 60% . E serem se na to.! Ono što ja vidim po nalozima je da idemo iz krajnosti u krajnost. Kad je raslo vani 2% kod nas je skočilo 20%, isto i za pad. Sada kad vani raste 5% mi se jedva pomaknemo s mjesta . Gospodo ove naloge i formiranje cijene mi diktiramo.
Pa eto nek ide sve u P.M nek ide toliko dolje da svi prodaju, pa da sirotinja nešto može kupiti za 50 čuna. [tongue]

zlikovac

@ Barbosa
^GDAXI DAX 4,867.81 5:26AM ET Up 32.80 (+0.68%) Chart, More
2.573,41 -0.26% 75.681.515,50 kn 21.937.007,37 kn

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovo je takva besmislica. Mi smo jadni i glupavi,. Eto pratim sve europske burze i uspoređujem naloge – KAO I VAS 75% i jel malo dax i FTSE išao dolje evo naših naloga za prodaju. jeli malo poraslo evo naloga za kupnju. Daj se više skulirajte i prodajte ili kupite. ide mi na jetra povuci-potegni svako toliko.Kao i brokerima koje po 20x dnevno jedan te isti nalog pimplaju [sealed]

zlikovac

U potpunosti se slazem s Halo Bingom, HT od danas ima najvecu tezinu u Crobexu, i mislim da bi preko njega upravo mogli dizat i rusit Crobex, kako im pase, to znaci da je HT u doglednom vremenu osuden na veliku voilatilnost u svrhu namjestanja Crobex-a, sto ce biti raj za daytradere…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

atpl u slobodnom padu. -8.25 [bye]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close