Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…ekonomija je kao zdrava…

Mozda je ovo dio koji ne stima?
[/quote]

Očito je tome tako.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Da pratimo amerikance, sada bi Crobex bio na 3600 bodova. No, kako ne pratimo amerikance (a naše gospodarstvo/ekonomija je kao zdrava), tada je Crobex na 1000 bodova manje. Nešto ne štima u ovoj priči gospodo

da, OIF bili su uzrok velikog rasta, a sada tko zna do kada će biti povlačenje isplata …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ti vjeruješ analitičarima ,tko još sluša njihove savjete

Kako je ovo zanimljivo ,svi ste tu i zjapite u monitor ,a nitko kao ne vjeruje u naše gospodarstvo ,firme,dionice ,rast itd .Zašto tratite svoje dragocijeno vrijeme

Odgovorna osoba za dionice ATPL-kaže da je kod njih sve u redu. Oni stoje vrlo dobro…
pa tko onda kupuje te dionice …kažu jučer čak 30.000 dionica..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kako je ovo zanimljivo ,svi ste tu i zjapite u monitor ,a nitko kao ne vjeruje u naše gospodarstvo ,firme,dionice ,rast itd .Zašto tratite svoje dragocijeno vrijeme

pa lupaj po asku ako ti toliko vjeruješ u oporavak, tko ti brani. ja neću sigurno

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Odgovorna osoba za dionice ATPL-kaže da je kod njih sve u redu. Oni stoje vrlo dobro…
pa tko onda kupuje te dionice …kažu jučer čak 30.000 dionica..?

Mali kupuju [lol]



Kako je ovo zanimljivo ,svi ste tu i zjapite u monitor ,a nitko kao ne vjeruje u naše gospodarstvo ,firme,dionice ,rast itd .Zašto tratite svoje dragocijeno vrijeme

pa lupaj po asku ako ti toliko vjeruješ u oporavak, tko ti brani. ja neću sigurno
[/quote]

ni ja za sada.
s obzirom da smo na vrhu trokuta, necu se kladiti.
sto je izglednije da idemo jako dole ili gore?
ja mislim dole – do sada je uvijek tako bilo.
dok se trend ne promjeni nema me u igri….
sori…

Priče s OIF-ima i izvlačenjima i povlačenja udjela su samo za malu djecu 🙂
Ovdje može biti samo rječi o združenim radnjama moćnika da se mali ižmikaju i izgube živce (i oni u udjelima i oni na burzi i oni u kreditima i oni koji i dalje ulažu u sustav) … počelo se prije svjetskih kriza i završiti će se do 2014, svaka loša vijest im dođe kao privremeni paravan.
Ono gdje se oni nadmeću s svijetom je kako podići čim više gorivo kada ono raste i kako čim
više srušiti vrijednosti dionica kada one u svijetu padaju (na obrnuti trend se zažmiri) [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ZSE
CROBEX 2.587,49 +0,29%
CROBIS 94,50 0,00%
Redovni promet 16.705.653,38
Instituc. promet 48.494.508,13
Ukupni promet 65.200.161,51

who dares, wins

Pogledajte kakav je P/E prosječni CROBEX-a pa to usporedite s amerikom

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ma Šef je lud jer sve pada,

a tako je bio drag kada je ledo bio na 12k a on je drukao i govorio da ledo mora dole.
I eto sada..on se ukrcao na 9k a ledo i dalje pada..

pa šefe drukao si protiv leda i sada se buniš kaj pada?
Čekaj kako to?
Ne razumijem?

Pa htio si da padne gdje je sada problem?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close