Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta bi vi rast od 10% svaki dan ,ja vas ne razumijem

Neće se fondovi zahebat ponovo pa na brzinu
napumpat Crobex ………

A iz njihove perspektive : i zašto bi ????

Sada to rade laganini , polako skupljaju dionice na niskim razinama..

Ali ja ipak očekujem blokade ako Eu nastavi plus….

smanjuje se minus.......

naravno,ako moze 20% bilo bi jos bolje [proud]

na ovim prometima nitko tu nista ne skuplja

Cuore Sportivo

pozdrav kočničaru na igh
grom te spržio

Postanite Eu-robovi

ma ovo je smijalica..
pazi ti naloge na igh i atpl..

nema šanse da se to probije …nikako…280 na igh?
wtf

i onda će ti isti plakati kada im fond propadne jer sve mi se čini da crobex ide u žešći ponor…a ovi nalozi to pokazuju…kakvo mrtvo probijanje,…kako? i sa čime?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja juče bio u 1 generaciji i otvorio novu gledalicu pa mi žena kaže da se sad može dobiti i za malu lovu (3000 kn) ali je provizija 0,6% ispod 50 000 kn.
Ni je reklama ali navali narode jer je povoljno. Bolje to nego da tu žicate koliko je Crobex!

who dares, wins

Da pratimo amerikance, sada bi Crobex bio na 3600 bodova. No, kako ne pratimo amerikance (a naše gospodarstvo/ekonomija je kao zdrava), tada je Crobex na 1000 bodova manje. Nešto ne štima u ovoj priči gospodo

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vama nije jasno da su stigli ogromni novci ,šta mislite u šta će fondovi ulagati.Da baš će u medijima reći ,kupovati ćemo IGH,HT itd. Skupljaju oni u tišini bez velikog dizanja cijena

Ajde da prestaneš već jednom pričati o novcima INE, već vrapci na grani znaju suprotno.

Analitičari: Novac od prodaje Ine nije se vratio na tržište
Vaš link

@Pobjeda
Prvi put u pola godine, mogao bih reći, prodaja na IGH veća od 2000 kom.

[shocked]

SKYPE:.......................vonbraun75

Možda se ne bih složio sa kolegom Pobjedom oko guranja Crobexa u žešći ponor, kak on to veli. Ovo sa IGH i još nekima. Po meni je ovo spuštanje cijene i time prikupljanje dionica na nižim cjenama. Tako je najlakše zaustaviti rast i prisiliti male da svoje dionice predaju na skupljanje većima i nažalost ipak jačima. Mali još nemaju hrabrosti kupovati. Ima se love ali nema se odlučnosti.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


…ekonomija je kao zdrava…

Mozda je ovo dio koji ne stima?


…ekonomija je kao zdrava…

Mozda je ovo dio koji ne stima?

New Report

Close