Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istok se zeleni sve više i više.
Evropa bi mogla potvrditi rast od petka.
Nafta lagano raste.US$ stabilnih 1,35 prema Eur.
Svjetska financijska kriza se smiruje.
Došli novci od INE.

Crobex otvara u dobrom plusu,ali mostić potpuno crven,a u najboljem slućaju svjetlo zelen.

Dakle ,Crobex u plusu a prodavači u minusu,a kupci u plusu u odnosu na petak.Baza za mostić i Crobex nije ista.Biće da je to napravljeno da bi se lakše manipuliralo Pa ko tu koga….

Jadranka Kosor dala je upute manageru BF fonda….pamet u glavu, budi cool !!!!

Čudno…normalni i cool – nisu na burzi….. kuda ga je usmjerila ova žena…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bliži se i kraj godine..trebaju fondovi malo uljepšati sliku ovog GROBEXA inače na godinu mogu staviti ključ u vrata….

Ma ljudi moji,
ovce moje naivne do bola.
Ma je ste li vi normalni, i imate li vi mozak u vašoj glavi ili vam ona služi za ukras?
Pa kako možete ulagati novac na temelju budalaština koje piše jedan lik koji se naziva ivana7?
Vidim da vam je lakše biti ovca u životu nego čovjek. Ali to je izgleda u ljudskoj prirodi da ga drugi vode, makar ga vodila i budala. Samo da ovca ne mora misliti, niti raditi ništa. Tako je najbolje jer su onda drugi krivi.
Samo ovo nije isto. Ovdje ulažete novac na temelju pročitane gluposti, te vam se može lako desiti da u vašoj ljenosti završite na ulici i ostatak života prekopavate kontejnere.

@ ivana7
Pa ti si jedan dan nezaposlen, drugi dan fond menađer, treći direktor, pa opet nezaposlen, pa si u kazinu na ruletu, pa si kod direktora banke, pa si na tropskom otočju, pa si 007 James Bond.
Jedino u šta sam siguran, to je da si muško sa poremećajem ličnosti.
No najbolje je da stalno na burzi zarađuješ i šišaš ovce. No ti si i velikodušan uz sve to pa nam uvjek prišapneš neku informaciju da ima neka dionica koja će rasti. Mislim, napišeš doslovno samo to da ima neka dionica koja će rasti.

Kada kupujete dionicu kupujte dugoročno. Ražmišljajte kako će se ta firma u budućnosti razvijati i na temelju toga donosite odluke.
Ne kupujte za dan, dva, tjedan ili godinu. Tako će te samo izgubiti. Na burzu se novac ulaže a ne kladi. Nije to kladionica. Tu vladaju puno veće zvjeri koje određuju cikluse (manipulacijom masama). Samo nemojte zaboraviti da je svima njima kao i nama u interesu zarada, a ne gubici. Stoga dugoročno se zarađuje. Ako mislite da ste dovoljno sposobni da predviđate cikluse, ulazite i izlazite iz dionica te tako se obogatiti, – izgubili ste odmah na početku.

Upravu si kolega Vrana

Ma je ste li vi normalni, i imate li vi mozak u vašoj glavi ili vam ona služi za ukras?

Vrana im mozak popila!! [lol] [lol] [lol]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

@ Vrana

previše realnosti nikada nije bilo dobro na ovom forumu + što ćeš razljutiti vjerne sljedbenike "ivane" 😀

Europa topi pluseve sa otvaranja…

http://finance.yahoo.com/

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nevidiš dobro………
znaš kako završavaju oni…….nečujum dobo……..bez zamjerke

dan je pametniji od noći


nevidiš dobro………
znaš kako završavaju oni…….nečujum dobo……..bez zamjerke

ma nema zamjerke , samo sam napisao što sam vidio ( iz preko dva su išli ispod dva posto ) , naravno stanje se stalno mijenja, pa ću se ubuduće i suzdržati od ovakvih komentara jer ustvari ni nemaju previše smisla … poz.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mogu vam reci da je postalo pomalo smijesno,niko ne zna u kojem cemo smjeru al ni vani nije bolje i oni lutaju,odnosno svi lutamo [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Kao li plaše ljude ,stave veće naloge na prodaju a za par trenutaka ga maknu.Slabo su mediji drukali i ono smeće od biznis.hr-a

New Report

Close