Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kako je bitno dal je čovjek u dionicama ili u kešu. [rolleyes]Do prije tri dana tigrus deset postova dnevno up..up..UP…a sad kad si prodao sve će vrag odnjeti.Ako ništa drugo bar znam da je ti nećeš rušiti jer nemaš čime. [tongue]

nisam bas sve prodao, ostao je HT.
ali to ni ne diram.
samo kazem da ima mogucnosti da idemo dole, i da vise ne zelim hvatati "padajuce nozeve"
i to je to.
sad ulazim kad imamo siguran signal za rast.
do tada nista.

i naravno da covjek misli da ide burza gore kad ima dionice – pa nije ih valjda kupio zato sto je mislio da burza ide dole!!!
[shocked] [shocked]
svasta… [angry] [angry]
a ti golubove [bye] [bye]
javiti cu se kad udjem. ok?
[/quote]
na prolece kad barkovic veli da se burza
stabilizitrala na 3699

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2b4c4cb7-e954-44ee-a45c-47558a0bf6f3

koliko nesigurni bili ipak rastemo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Daj se odlučite više da li padamo ili rastemo [thumbsup]

Pozdrav dioničarima ma gdje god bili [lol]

zaintriga me jedan šveđanin: veli kupuj banke [huh]

Aktualni trenutak na TK, prepun je emocija, isprepleten raznolikim interesima, od neumjereno crnih tonova do dijametralno suprotnih stavova. Pojedinačno, svi smo prepušteni sami sebi u donošenju krucijalnih odluka, koje mogu bitno definirati naš status u budućim konstelacijama kapitala i vrijednosti. Dakle, sve navedeno inzistira na široj edukaciji i poznavanju kvalitete ulaganja za koju smo se opredijelili. Poruka. Ukoliko ste nesigurni, a mišljenje oblikujete isključivo po načinu pisanja na ovom forumu, najbolje da se ostavite "avanture" ulaganja u dionice.


Daj se odlučite više da li padamo ili rastemo [thumbsup]

Pozdrav dioničarima ma gdje god bili [lol]


pozdrav majstore [thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!


zaintriga me jedan šveđanin: veli kupuj banke [huh]

I hoću sutra malo Zabe pa šta bude da bude!

who dares, wins


ima li ikto neki savjet sto da kupim?
imam oko 25000kn kesa.
hvala.
ps. sto mislite o ddmt?

evo buduci da ste bili toliko iskreni ja cu Vam reci kako da ulozite 25000 kuna
posudite ih meni
ja Vam ih necu vratiti i onda cete me traziti i kontaktirati me i tako cemo postati nerazdvojni prijatelji
nakon godina i godina natezanja ja cu Vam uspjeti vratiti 10000 kuna i vi cete misliti da sam ja isto djubre ko pofuk jer sam Vas spalio za 15000 kuna,ali ne to nije istina
ja sam Vam spasio 10000 kuna jer da meni niste posudili prvobitnih 25000 kuna ostali bi bez gaca na burzi kada pitate na ovakav nacin i na ovome mectu gde da ulozite pare
pofukov duh
prijatna vece

Zašto kupovat banke? Od Nove Godine PBZ pao 65%,ZABA 60% a građevinari npr.INGRa 63%,DLKV 65%,brodari npr.TNPL 77% ???????


Zašto kupovat banke? Od Nove Godine PBZ pao 65%,ZABA 60% a građevinari npr.INGRa 63%,DLKV 65%,brodari npr.TNPL 77% ???????

Vi ste iskusni ulagac ali vrlo uspjesan ali moram Vam nesto napomenuti sto mi se cini da ste smetnuli sa uma
dobro mozda nije dobra paralela ali eto nista drugo mi ne pada na pamet
dakle u doba 80tih jugo dinar je sve vise i vise pado (i to malo vise nego ove dionice sta ste naveli) pa ljudi nisu dugorocno ulagali u njega
dakle ko ne nauci iz povijesti,mogao bi u buducnosti
pofukov duh
p.s. prijatna vece

Mislim da ce ova sedmica biti jako jako zanimljiva pogotovo TREJDERIMA———-dnevnim

Palo je gotovo sve za 60-70%. Hočeš kazati da če banke narasti a ostalo neče.
Zašto nebi narasla na prvobitnu cijenu:Ingra,ili tehnika ili ipk k ili AUTHR …

New Report

Close