Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ne sviđa mi se ovakvo istresanje ,a Ameri bi vrlo lagano mogli u plus

vidjećeno dali je bila pametna rasprodaja pred kraj
[/quote]
Da li je bila pokazat će vrijeme ,drukeri su danas cijeli dan drukali pprema dolje i tako jadne dioničare tjerali sa svojim pesimizmom na prodaju.Europa je debelo u plusu i Amerika također
[/quote]

netko se brutalno iskrcao na IGH na kraju.
zasto?

tigrus*
taj netko treba cash i želi si kupit novi auto ili treba pokriti minuse, a IGH je dobio (kao radnik ili HDZ-ovac) ili kupio prije 10 godina za par sto kuna

i ja bi na njegovom mjestu

možda baš taj netko, nikada ne prati burzu niti ništa, nego samo čita u novinama da sve pada, a on se bori i spaja kraj sa krajem..i odlučio je sada spojiti kraj i prodat dionice…eto malo mašte

ali takvih ljudi ima punooooo…i ja ih znam a vjerojatno i ti..

vi svi računate kao da je crobex i dionice tu zadnjih 5 godina?
kaj je bilo prije?
isto burza

p.s. mislim da amere netreba uopće pratiti..već samo pogledat zatvaranje i promet a ne stalno postat ameri su u plusu, e ne sada su u minusu…
idemo dalje..mislim dole

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

STANJE U POLJOPRIVREDI I SRODNIM DJELATNOSTIMA….

Recite mi, da li su koje krave / fondovi/ već crkle… ili se muzu već crknute krave…..hvala na odgovoru…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


http://www.zse.hr/UserDocsImages/Hypo_opomena.pdf

Hypo Alpe Adria Bank d.d.: Javna opomena

Dana 17. listopada 2008. godine Burza je zaprimila od Člana zahtjev za poništenjem transakcija
od broja 2250 do 2275 dionicama ULPL-R-A zbog očite pogreške pri unosu naloga.
Burza je provodeći nadzor ustanovila da je Član za dionicu ULPL-R-A pri prilikom izmjene na
nalogu dionica ULPL-R-A napravio grešku i zamjenio količinu i cijenu (1028 po 110,03 kn), a štoje
uzrokovalo obustavom trgovanja i pada cijene od -19,72%
Budući da je Član opetovanim vlastitim nemarnim djelovanjem prouzrokovao poremećaj u
trgovini, nastupile su okolnosti opisane u člancima 239 – 241 Pravila Burze, i izrečena je mjera
kao u dispozitivu.

He, idem i ja poslati zahtjev za poništenjem transakcije jer sam po jednom nalogu kupio dionice po 1220.Greškom :-)) (a sada je pala)

netko se brutalno iskrcao na IGH na kraju.
zasto?

Na DLKV to traje cijeli dan!
Nakon izalaska iz blokade postavljen je skriveni po 200 na 620 kn iako je prva slj. ponuda za prodaju bila na 660kn, i od tada sustavno spuštanje na 610, pa 615 i na kraju na 600kn.
Protrgovano je 9.297 dionica, od toga , od dotičnog, bar 8000kom!
Slično je bilo i na ostalim dionicama koje su napravile preko milju prometa.

Ima li tko info što se događa, da li je likvidacija u pitanju ili nešto drugo?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@barbosa
primjetio sam to jos prije par dana da se ceka da se kupnja nakupi i onda BOOM po bidu, 10-20 komada LEDA odjednom.
isto tako na IGH danas.
mislim da nije likvidacija.

@pobjeda
aha i prodaje usput par puta po 400 komada atlanske?
i onda je svizac zamotao cokoladu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Borna kojih 400 kom?
loll
rekao sam da sam kupio 20, a ne prodao 400..o čemu ti pričaš?
kaj si pobrkao?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


A zasto svi ocekujete da ce se bezglavo lupat s lovom od Ine?! Pustit ce se ovo i nize i polagano skupljat.

Ili ce se mozda prikazivati pad kako bi sto vise ljudi nakon eventualne medijske akcije uvjerili kako su dionice potcjenjene ne bi li ulupali to novaca sto su dobili,pa kad krene up trend rijese se jos nekih akvizicija i podebljaju svoj polozaj u cashu prije nego krenemo u ambis…….


netko se brutalno iskrcao na IGH na kraju.
zasto?

Na DLKV to traje cijeli dan!
Nakon izalaska iz blokade postavljen je skriveni po 200 na 620 kn iako je prva slj. ponuda za prodaju bila na 660kn, i od tada sustavno spuštanje na 610, pa 615 i na kraju na 600kn.
Protrgovano je 9.297 dionica, od toga , od dotičnog, bar 8000kom!
Slično je bilo i na ostalim dionicama koje su napravile preko milju prometa.

Ima li tko info što se događa, da li je likvidacija u pitanju ili nešto drugo?

[/quote]

Ma to je rakcija tržišta na novi posao DLKV-a vrijedan 80 miliona kuna, vidiš da je tržište odma bombastično reagiralo u plus, skoro slično kao i s ATPL u minus. Što će smislit u ponedjeljak, dalekovodove bandere najtrulije u istočnoj europi po istraživanju ministarstva ruda i gubljenja vremena.

Surround all arround when it hits the ground

@halo bing
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=4498&pg=826&#post665524

Suricata suricatta

Na svim likvidnijim dionicama je vidljiva distribucija zadnjih mjesec dana.
Jedine iznimke u kojima je u tijeku akumulacija zadnjih mjesec dana su LKPC,VIRO,ZABA,PTKM,ULPL.
One dionice na kojima se vidi najžešća distribucija su LEDO i TNPL

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close