Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je neko gledao dionicu HSTS,Hoteli Split,knjigovodstvena je 7200kn,hotel je blizu povijesne jezgre Splita,posluje cijele godine za razliku od drugih sezonskih,isplačuju dividendu oko 50kn,izgeda mi ok,jedino što nema trgovanja.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Pogleajte majstore na PTKM, već 2 sata ratuju za nekoliko lipa više ili manje. Bacaju ljudima pjesak u oči.[smiley1]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Istina, ulaze veći igrači u INGRU. Još kada bi ušli u Varteks gdje bi nam kraj bio?

u Varteks već dugo nitko veći nije ušao, očigledno još nije zanimljiv tržištu
i dalje minimalni prometi za ovakvu dionicu , još k tome ako znamo da se radi o 1. kotaciji situacija izgleda još lošije.
[smiley6][smiley5][smiley6]


Pogleajte majstore na PTKM, već 2 sata ratuju za nekoliko lipa više ili manje. Bacaju ljudima pjesak u oči.[smiley1]

Čestitka. Uspijela trgovina. [smiley1]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Vezano za Varteks, za Zagimatora.

Ali i ne toliko loša kao što želiš prikazati.

Ako pomak od 140 do 185 kuna nije pomak, što je tu loše?

Što bi rekao P.E., koma.


Protiv sam toga da se na ovakav način štopa cjenica neke dionice. Neka od brokerskih kuća je dala odličnu ” preporuku ” našoj umirovljenici u ZABI. DA nije nje , tj. njih već bi bili na 13000 kuna odavna. Ma sramota! Moje oštro protivljenje ovakvim načinom neprofesionalnog rada. Šteta da nije dionica na VSE, možda dio tih paketa sami sebi zatvaraju![smiley9][smiley7][smiley8]

– Gospodine Armani.
– po koliko ste prodali dionice INE ?
– zar tada nisam pohvalila Vaše umijeće trgovanja na burzi.
– ili ste se u ova zadnja dva mjeseca naučili trgovati na burzi,
– jer to na INI je bilo isto kao taj penzić.
Pozdrav !

Sada je izgleda počelo intezivnije skupljanje na Belju, pojavljuju se nalozi po 200 komada na kupnji, istina, skinu se oni, ali veseli.

Kupnja – BLJE-R-A
200 288,00
2 287,12
140 287,00
20 286,57
20 286,50

Prodaja – BLJE-R-A
70 289,89
37 289,90
100 289,99
251 290,00
106 293,00


Vezano za Varteks, za Zagimatora. Ali i ne toliko loša kao što želiš prikazati. Ako pomak od 140 do 185 kuna nije pomak, što je tu loše? Što bi rekao P.E., koma.

tak tak mi je to sve Mauricije znaš?
lijepi je to rast, ali prometi i nisu nešto.uostalom sve je raslo.
znaći da nisu ulazili veliki ?
osim plavog naravno.
a ovo sa nekretninama, kada bude to objavljeno znati ćemo na vrijeme , čim se pojačaju prometi može biti tako nešto u igri uskoro.
[smiley11][smiley2][smiley2]

Očišćeno sve na 700 slavuja na Imunološkom, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Očišćeno sve na 700 slavuja na Imunološkom, hi,hi,hi

ee a ja se mislio na 440 kunića ući,bilo mi ža prodat FNVC sa laganim minusom …….kao FNVC samo što nije eksplodirao
[smiley5]


Očišćeno sve na 700 slavuja na Imunološkom, hi,hi,hi

tko zna možda uskoro i to po 700 bude jaako jeftino[smiley1]


bilo mi ža prodat XXXX sa laganim minusom

Kolega sto se prije rjesite ovakvih navika bolje za vas.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close