Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tony: ” Mada je inače negativan znak za dionicu kad ne reagira na dobre vijesti[smiley3] ” Istina je da je Vartkes i porastao 30-tak posto pa možda zato. Mogući novi impuls je izvješće i vrijednost imovine. Sad kada i gdje, tko zna.

Budede vidli kak će se sve ovo oko imovine odrazit na cjenu dionice.
Jako fino.
[smiley2][smiley11][smiley11]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Mic po mic, slaže se kupnja:

Kupnja – VART-R-1
170 177,05
40 177,01
100 176,01
208 176,00
57 175,50

Prodaja – VART-R-1
12 178,00
140 183,00
326 185,00
47 187,00
50 189,92

EUROPA SE ZELENI!!!!
[smiley2]

La vita e bella!

Da ,a upravo se i PBZ zazelenio na 3,92

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Lijepo Imzv napreduje, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


ako može netko IMZV i CEBA P A hvala

Ceba je na k/p

[emo_cool]

Izgleda meni da je moja Ingra postala jedna od najtrgovanijih dionica na VSE zadnjih tjedana , ako nije najtrgovanija, onda je blizu samog vrha.
Blue chip, šta reći nego to.

Izgleda da su ušli malo jači igrači, gledajući stanje na burzi od 18 800 ima kupnje 120 komada.
To je ca. 2,3 miliona kuna odmah tu pri vrhu.
Istina trenutno ima i prodaje , vidjet ćemo …
Puno dobrih vijesti zadnjih tjedana i mjeseci je napravilo svoje, na ovim razinama je jako puno protrgovano, pitanje je dana kada ćemo ozbiljnije UP.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Istina, ulaze veći igrači u INGRU. Još kada bi ušli u Varteks gdje bi nam kraj bio?


Istina, ulaze veći igrači u INGRU. Još kada bi ušli u Varteks gdje bi nam kraj bio?

Mauricije , čim se objavi vijest o nekretninama u Srbiji i CG, znaš gdje smo?
Uostalom FIMA , koju toliko svi obožavate ( uz sitni AUREUS naravno ) je ovdje glavni igrač i to će ostati, tako su sami najavili.
Prema tome…
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mauricije , čim se objavi vijest o nekretninama u Srbiji i CG, znaš gdje smo? Uostalom FIMA , koju toliko svi obožavate ( uz sitni AUREUS naravno ) je ovdje glavni igrač i to će ostati, tako su sami najavili. Prema tome… [smiley2]

Zahvaljujem na odgovoru.

eto da nam je danas napokon INDG presisala VDKT u cijeni… sto mislite, s obzirom da se te firme itekako daju usporediti, koja od njih vise zasluzuje biti na cijeni od 1.600kn ???

“Please, God, Just One More Bubble.”


eto da nam je danas napokon INDG presisala VDKT u cijeni… sto mislite, s obzirom da se te firme itekako daju usporediti, koja od njih vise zasluzuje biti na cijeni od 1.600kn ???

A usporedbe, Boze me sacuvaj

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close