Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=428afda5-3f61-4145-b955-4dcc01a2caf2

u toj hanfi stvarno rade tulavci

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=428afda5-3f61-4145-b955-4dcc01a2caf2

u toj hanfi stvarno rade tulavci

…Ovo je stvarno za ne povjerovati…i mi se onda čudimo kaj ekipa puši fore… [shocked]

Danas je na ZSE bio rekordan broj transakcija [huh]
okvirno 7% UP, promet 170 milja, sto bi reklo da se vise trgovalo po asku..
znaci mali na asku, a veliki cistili [tongue]
ili mali grickali naloge od velikih [rolleyes]
ili je to sporedan podatak [bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Malo se zaradilo ovih para dana tko je bio umiješan,nećemo kukati no spremajte cash slijede teški mjeseci biti će prodavača a kupaca nigdje,što se tiče ine meni se čini da su spretni već prodali i kupili ono što su htjeli,više bih rekao da lova od ine u čarape-ra ,božić-ra ,fondovi vraćaju dugove i spremaju rezervu za crne dane koje slijede….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ne čude me tulavci koji prodaju HT po 220 …

Rušilačka mašinerija obilato je koristila medije da napravi ovaj prošlotjedni pad grobeksa
na cca 2100, Bilo je većih povlaćenja udjela ali tek zadnjih 20-ak dana, zato sumnjam u "veći iskrcaji fondova samo zbog isplata udjela" !

Oni koji su u nedjelju ulili ponešto povjerenja i dobrih vijesti, primaju plaće i funkcije da budu kadri
skužiti krizu gospodarstva i ekonomije i na vrijeme postaviti mehanizme i rješenja, a ne tek onda kad smo već na rubu ponora ili dnu dna.

Da su čitali forum i htjeli stabilnost, dali bi rješenja odmah poslije godišnjih odmora [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!




Morgan Stanley +24,14%
Citigroup Inc + 13,97%
Bank of America Corp. +14,22%

alo prijatelji svi na forumu.
dolaze izvješća hrvatskih firmi.
Firmi koja zaradjuju dividendu za vas.
nemojte previse brijati
[/quote]

tako je blueman! imamo mi svoja izvješća.
e sad, ovo s dividendom … hm. stavovi prije koji mjesec su bili vrlo protiv dividendi.
[/quote]
dividenda, freecashflow nazovi kako hovces

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo Amerikanci u crvenom 2-3 %

A zapravo luduju tamo

Financijske dionice na +15 (Bank of America, Morgan Stanley, Merrill Lynch & Co Inc, Citigroup Inc …), a "informatičari" na -7%(MICROSOFT CP, INTEL CP, APPLE INC, CISCO SYS INC …)

Ludo, stvarno!

Zato tlika razlika između NASDAQ indeksa od ostalih


Evo Amerikanci u crvenom 2-3 %

A zapravo luduju tamo

Financijske dionice na +15 (Bank of America, Morgan Stanley, Merrill Lynch & Co Inc, Citigroup Inc …), a "informatičari" na -7%(MICROSOFT CP, INTEL CP, APPLE INC, CISCO SYS INC …)

Ludo, stvarno!

Pa naravo da financijski sektor ide gore kad ga se umjetno pumpa, mene više brine ovaj pad realnog sektora – usporeni gospodarki rast ili ti ga recesija probudit će vrlo brzo medvjeda u brlogu
[sad]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.





Morgan Stanley +24,14%
Citigroup Inc + 13,97%
Bank of America Corp. +14,22%

alo prijatelji svi na forumu.
dolaze izvješća hrvatskih firmi.
Firmi koja zaradjuju dividendu za vas.
nemojte previse brijati
[/quote]

tako je blueman! imamo mi svoja izvješća.
e sad, ovo s dividendom … hm. stavovi prije koji mjesec su bili vrlo protiv dividendi.
[/quote]
dividenda, freecashflow nazovi kako hovces
[/quote]

Poslušajte gospodina Plavog. Na temi TA pričaju kako je u Americi kolaps-propalo sve.Ljudi pa ne može svaki dan +15%.HEBEMU.

LEAVE THE WORLD BEHINED


170 milja danas ?
A s lovom od Mola može ovako biti 35 radnih dana ili 60 po 100 milja 🙂

+ dodati sve one kune, što se izvukle iz fondova u proteklih 60 dana !

Ja sam svoju lovu od INE već potrošio kao i većina vas, a bojim se i fondovi.

@ Stardust

Američki se medo može malo okretati u snu, a naš nek mirno spava 🙂
Pumpe su postavljene i ak nastave preliti će se zelenilo na sve strane, a onda tek ide prava
pošast gramzivosti (gramzivost kod nas; ATPL neće nitko na 1100, ali zato na 1500 ode četvrt milijarde u 6 sati)

Stranu na šalu ..Bilo bi dobro kada bi ovo iskoristili za slijedeće postavke i prešišali EU:
Kvadrat stana u centru ZG .. 1000 EUR
Luksuzni auto …. 8000 EUR
Veliki LCD …. 500 EUR
Gorivo … 1 EUR
Prosjek plaća … 35000 Kn + mjesečno uvećana za iznos mjesečne inflacije 🙂
Roha odbacuje devizne klauzule na kredit kao nepotrebne za stabilnu kunu !

…e da … plus posebne pogodnosti zbog rezanja poreza, trošarina i marži u zajedničkoj akciji HAC-a, Konzuma i Magme "sve po 10 kuna" [lol] … i to sve dok nam se dionice ne vrate na 5500 !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close