Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle…gledam sve ove transakcije na monitoru, indekse vani, čitam postove svih ovih drukera koji pišu ovisno o tome da li su kupili ili su upravo izašli (svaka čast iznimkama), pokušavam skužiti prok..u TA i moram priznat da više ne kužim.. k…Val onaj ili ovaj itd.
I uz sve to pokušavam ostati normalan. Na kraju mi se sve ovo čini kao najobičnije kockanje…osim onih stvarno dugoročnih ulagača koji igraju isključivo na fundamente, a koji nažalost u ovom neselektivnom potopu TRENUTNO puše.
I kaj sad???
Ipak pošto sam još uvijek 100% u dionicama i još sam uvijek u debeloj pozitivi mislim da ću pričekati tu famoznu lovu od INE i izvješća za 3Q onih dionica za koje mislim odnosno očekujem lijepe rezultate poslovanja.
E sad…ako to sve ne pokrene ni malo tržište prema gore…onda mislim da smo stvarno u banani..osim DUGOROČNIH ULAGAČA.., a za koje smatram da ih baš i nema previše na ovom forumu.
Vjerojatno će onda možda biti malo kasno za izlaz, ali to je moja odluka….i neću kriviti nikoga za svoju odluku i pogrešnu procjenu.
Ipak..bilo bi mi draže kad ne bi bilo ovoliko drukera i smutljivaca koji su htjeli mi to priznati ili ne utjecali većim ili manjim dijelom na ovu KRIZU POVJERENJA i pri tome shebali dosta naivaca koje smo zauvijek izgubili sa tržišta..

Jel to bilo to od oporavka a sad opet u duboki ponor……sutra jurišajmo na bid
da konačno dođe grobi na 1000….jesmo dugo trajali ko i obično u povjesti….

Zaboravi ponor, sutra ćemo opet rasti, mnogima neće biti jasno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dakle…gledam sve ove transakcije na monitoru, indekse vani, čitam postove svih ovih drukera koji pišu ovisno o tome da li su kupili ili su upravo izašli (svaka čast iznimkama), pokušavam skužiti prok..u TA i moram priznat da više ne kužim.. k…Val onaj ili ovaj itd.
I uz sve to pokušavam ostati normalan. Na kraju mi se sve ovo čini kao najobičnije kockanje…osim onih stvarno dugoročnih ulagača koji igraju isključivo na fundamente, a koji nažalost u ovom neselektivnom potopu TRENUTNO puše.
I kaj sad???
Ipak pošto sam još uvijek 100% u dionicama i još sam uvijek u debeloj pozitivi mislim da ću pričekati tu famoznu lovu od INE i izvješća za 3Q onih dionica za koje mislim odnosno očekujem lijepe rezultate poslovanja.
E sad…ako to sve ne pokrene ni malo tržište prema gore…onda mislim da smo stvarno u banani..osim DUGOROČNIH ULAGAČA.., a za koje smatram da ih baš i nema previše na ovom forumu.
Vjerojatno će onda možda biti malo kasno za izlaz, ali to je moja odluka….i neću kriviti nikoga za svoju odluku i pogrešnu procjenu.
Ipak..bilo bi mi draže kad ne bi bilo ovoliko drukera i smutljivaca koji su htjeli mi to priznati ili ne utjecali većim ili manjim dijelom na ovu KRIZU POVJERENJA i pri tome shebali dosta naivaca koje smo zauvijek izgubili sa tržišta..

možda ovo pomogne

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Dakle…gledam sve ove transakcije na monitoru, indekse vani, čitam postove svih ovih drukera koji pišu ovisno o tome da li su kupili ili su upravo izašli (svaka čast iznimkama), pokušavam skužiti prok..u TA i moram priznat da više ne kužim.. k…Val onaj ili ovaj itd.
I uz sve to pokušavam ostati normalan. Na kraju mi se sve ovo čini kao najobičnije kockanje…osim onih stvarno dugoročnih ulagača koji igraju isključivo na fundamente, a koji nažalost u ovom neselektivnom potopu TRENUTNO puše.
I kaj sad???
Ipak pošto sam još uvijek 100% u dionicama i još sam uvijek u debeloj pozitivi mislim da ću pričekati tu famoznu lovu od INE i izvješća za 3Q onih dionica za koje mislim odnosno očekujem lijepe rezultate poslovanja.
E sad…ako to sve ne pokrene ni malo tržište prema gore…onda mislim da smo stvarno u banani..osim DUGOROČNIH ULAGAČA.., a za koje smatram da ih baš i nema previše na ovom forumu.
Vjerojatno će onda možda biti malo kasno za izlaz, ali to je moja odluka….i neću kriviti nikoga za svoju odluku i pogrešnu procjenu.
Ipak..bilo bi mi draže kad ne bi bilo ovoliko drukera i smutljivaca koji su htjeli mi to priznati ili ne utjecali većim ili manjim dijelom na ovu KRIZU POVJERENJA i pri tome shebali dosta naivaca koje smo zauvijek izgubili sa tržišta..

možda ovo pomogne

[/quote]
[proud]Tebi samo dragi bog može pomoć..


Morgan Stanley +24,14%
Citigroup Inc + 13,97%
Bank of America Corp. +14,22%

alo prijatelji svi na forumu.
dolaze izvješća hrvatskih firmi.
Firmi koja zaradjuju dividendu za vas.
nemojte previse brijati

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Dakle…gledam sve ove transakcije na monitoru, indekse vani, čitam postove svih ovih drukera koji pišu ovisno o tome da li su kupili ili su upravo izašli (svaka čast iznimkama), pokušavam skužiti prok..u TA i moram priznat da više ne kužim.. k…Val onaj ili ovaj itd.

možda ovo pomogne

[/quote]
[proud]Tebi samo dragi bog može pomoć..
[/quote]

poslušaj čovjeka do kraja, da vidiš kako razmišlja, možda ti pomogne oko odluka, ne budi tako isključiv

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

..O.K.
Nisam baš tako svojeglav..pitam i slušam kad nisam siguran ili jednostavno ne poznam materiju. [thumbsup]



Morgan Stanley +24,14%
Citigroup Inc + 13,97%
Bank of America Corp. +14,22%

alo prijatelji svi na forumu.
dolaze izvješća hrvatskih firmi.
Firmi koja zaradjuju dividendu za vas.
nemojte previse brijati
[/quote]

tako je blueman! imamo mi svoja izvješća.
e sad, ovo s dividendom … hm. stavovi prije koji mjesec su bili vrlo protiv dividendi.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Sutra je malo silazni trend. Zatim lova od Ine pa euforija…crobi na 3500…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dc052b91-d793-46ae-ba39-5b6760c32b7c

ako inu s ratkom zbrojimo ja ne vidim kraja, malo bi bilo reci 3500

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

..Da su se barem do sada gledali fundamenti i dividende..onda ne bi bilo ovakvog neselektivnog pada.Međutim ovdje je bio suprotno..što bolja i likvidnija firma- veći iskrcaji fondova zbog isplata udjela. Valjda će sad napokon stvari doći na svoje…

New Report

Close