Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Volio bih znat što će onaj napisat ovaj petak
Onak kao

Hvala ti bogek kaj je danas petek a ja 100% u kešu

A ha hahahahah a u petek i lova od INA-e [thumbsup]

E pa novčići danas malo vrijede ———

Dolazi vrijeme """PAPIRIĆA"""

smanjuje se minus.......

Zanimljivo kako netko koči DLKV. Stavi 600 kom na prodaji stane malo više nego što bi ga trebalo pokupiti, pa nakon toga okrenu svi prema dolje a on se makne. A da mu i prođe, ok mu je, jer je to kupio ovih dana znatno jeftinije…

Kokainiski ovisnik pokupio belje sve do 192 i napravio + 40%.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Već jučer primjetih nešto, danas opet.. PIK, ima kupnju na 200kn i prodaju na 200kn.. zašto ne dolazi do transakcije?

Hm.. sada je kupnja 205, prodaja 200 – opet ništa?? [huh]
[/quote]

poseban režim trgovanja


INGRA lijepo krenula…

Btw. jedno pitanje…

Šta nije potrebno nakon blokade čekati očivanje uprave, te točno nakon 2 sata nastavljati trgovanje. Dakle očekivao sam nastavak oko 12h…
INGR je odblokirana oko 11i37h. Ako je u blokadu ušla oko 10h kada se otvara burza to je manje od 2h…

Očito ja griješim pa bi molio da mi netko pojasni…

tnx


o blokiranoj dionici se očituje uprava…ukoliko odgovori da "nema novih materijalnih činjenica blablabla…" onda blokada se skida (uz prethodnu obavijest na zse), inače tek 2 sata nakon blokade

ha ha ha neki veliki prodaje INGR kao da su se margini opet upalili, prosipao je već 30000 dionica,
trebao bi regulator vidjeti tko se to od fondova želi spasiti od bankrota i budućeg zagrljaja najvećih 🙂
Taj je očito jutros išao u kupnju na 28x,xx kn radi ponderiranja, joj kako je sve ovo prozirno [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

Da,bilo bi prekrasno,hehe,da ponište transakcije i vrate na prošli petak. [lol]
[/quote]
zašto?
da se stigneš ukrcati?
[wink]

Od sve svoje muke posudih u srijedu 2000eura i kupi tre ZVZDice i to po 5000

A ona mi u petak na 4k

E pa neka drukeri na Crobi 2000 izvinu ali sad sam već i popio malo ali moram zapijevati

Čija je ono ZVIJEZDA UP UP UP
Lijepša nego Danica UP UP UP

smanjuje se minus.......




Već jučer primjetih nešto, danas opet.. PIK, ima kupnju na 200kn i prodaju na 200kn.. zašto ne dolazi do transakcije?

Hm.. sada je kupnja 205, prodaja 200 – opet ništa?? [huh]
[/quote]

poseban režim trgovanja
[/quote]

? Hvala, ali može li neko pojašnjenje? Ako ja nudim 200kn ili čak 205kn za nešto što se prodaje za 200kn.. zašto to ne mogu kupiti, gdje je tu logika?




…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

Da,bilo bi prekrasno,hehe,da ponište transakcije i vrate na prošli petak. [lol]
[/quote]
zašto?
da se stigneš ukrcati?
[wink]
[/quote]

Nemam se više s čim ukrcati,hehehe,čekam da malo "akumuliram" dobit nakon onolikog sivila. [thumbsup] Ne dao bog više onakvog petka. [pray]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Prodaja na IGH puno ojacala a i ATPL. Vec se zarada unovcuje??

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!





…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

Da,bilo bi prekrasno,hehe,da ponište transakcije i vrate na prošli petak. [lol]
[/quote]
zašto?
da se stigneš ukrcati?
[wink]
[/quote]

Nemam se više s čim ukrcati,hehehe,čekam da malo "akumuliram" dobit nakon onolikog sivila. [thumbsup] Ne dao bog više onakvog petka. [pray]
[/quote]

Slažem se, ja iskrcao na 160 INGR koju sam u petak kupio na 100 i opet sam na bidu sa teškom artiljerijom 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close