Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Greed is good!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kako god bilo, i uz ovaj izuzetan rast u zadnja dva dana naš Crobex ima jedan od najslabijih rezultata ( u ovoj godini ) ako ga usporedimo sa ostalim burzama u svijetu. Tko je više pao, Srbija, Bosna i tko još ? Nemojte to zaboraviti ! Gdje smo mi još od pristojnog oporavka !

Upravo tako, a za uspoređivat ove burze je stvarno nezahvalno. Jedinu sličnost imaju u regionalnom području

Neki frendovi koji su zblokirani s CASH-R-A kod MOL-a, išli jučer posuđivati lovu na 3 dana da im zahuktali vlakić ne zbriše na 3300 do petka, zamislite kaj će biti kada se oslobodi tih 6 milijardi ?
Letimo minimum na 4000 [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

evropa počela pomalo šepati i posustajati [wink]

da, isto ko s Ht-om [lol]

voit Ime munaa, Alien

…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Već jučer primjetih nešto, danas opet.. PIK, ima kupnju na 200kn i prodaju na 200kn.. zašto ne dolazi do transakcije?


…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

Da,bilo bi prekrasno,hehe,da ponište transakcije i vrate na prošli petak. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

HT ispod IPO-a, pa zar ćemo tako sporo rasti ?
Koja je ono FER vrijednost, dividende ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ste gledali zeitgeiste?



…….meni se trgovanje zadnja dva dana čini dosta čudnim………….možda bi hanfa trebala poništiti sve transakcije i detaljno ispitati tko tu koga??

hehehehehehehe [thumbsup]

Da,bilo bi prekrasno,hehe,da ponište transakcije i vrate na prošli petak. [lol]
[/quote]

[thumbsup] Bravo lovac prepoznao si tuđu pokvarenost i zloću stoga imaš stotku od mene. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Koje su dionice još blokirane
Hvala

New Report

Close