Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije ovo dobro nikako, bit će opet plača i prozivanja vrlih, te po spisku. [bye]

Adris odblokiran +15%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

hajmo,hajmo ,još malo gore , da prešišamo Austrijance i budemo dva dana za redom No. 1 in world [lol] [lol] [lol]

danas idemo minimalno kao i jučer + 15, želi li ko okladu ?

Kako god bilo, i uz ovaj izuzetan rast u zadnja dva dana naš Crobex ima jedan od najslabijih rezultata ( u ovoj godini ) ako ga usporedimo sa ostalim burzama u svijetu. Tko je više pao, Srbija, Bosna i tko još ? Nemojte to zaboraviti ! Gdje smo mi još od pristojnog oporavka !


Kako god bilo, i uz ovaj izuzetan rast u zadnja dva dana naš Crobex ima jedan od najslabijih rezultata ( u ovoj godini ) ako ga usporedimo sa ostalim burzama u svijetu. Tko je više pao, Srbija, Bosna i tko još ? Nemojte to zaboraviti !

Makedonija je po tome pitanju propala

bravo ADRS , to se zove brzo odreagirati , već izašli iz blokade [thumbsup]

Ljudi koji su panično rasprodavali u petak, sada manično kupuju. Panična rasprodaja zbog straha (petak), ali i panična kupnja zbog straha (da cijena "ne pobjegne") obično vode u gubitak.

Činjenica je da možemo rasti ovako još dan-dva i tek ćemo poništiti gubitke od prošloga tjedna, ali još uvijek postoji dobra šansa za skokove u oba smjera.

Ono što mi ulijeva optimizam je početak stabilizacije bankovnog sustava na svjetskom nivou i očekivani priljev likvidnosti od INA-e. Vjerujem da ćemo se mi opet "zacrveniti" tu i tamo, ali se nadam da je najgore prošlo.

Još samo moramo nešto napraviti i u realnoj ekonomiji. A to je puno tromija beštija.

Hoce li se sad "spasonosni fond " stavit na prodaju?? [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

mislim da danas gledmo savršeni bull trap oko 12.00

HT odblokiran.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

i HT odblokiran,

ajmo atpl

New Report

Close