Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde anricom priznaj da si ti onaj dan nazvao burzu i rekao da je podemtnuta bomba [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


osim ako ne nazoves hanfu i samodola zbog ocite manipulacije trzista.

meni odgovara [lol] [lol] [lol]

Daj neka netko napiše stanje Crobija trenutno

smanjuje se minus.......

Evo nam i HT u blokadi…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Trenutno stanje

ZSE

CROBEX 2.779,42 +8,51%
CROBIS 95,23 -0,32%
Redovni promet 24.474.488,74
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 24.474.488,74

Po svemu sudeći, krivo sam bio procijenio. Crobi ide danas 56% gore

Hell is Empty and all the Devils are Here


Trenutno stanje

ZSE

CROBEX 2.779,42 +8,51%
CROBIS 95,23 -0,32%
Redovni promet 24.474.488,74
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 24.474.488,74

Hvala [thumbsup]

smanjuje se minus.......


Jako malo se ljudi iskrcalo prije blokade.
Danas žemo odraditi jako puno rasta opet.
Bull run bi trebao trajati još jedan dan i onda veliki pad.

joj daj prestani više, pa koji ti je …..?
Ili argumentiraj nešto pametno ili šuti!
Fakat već ideš svima na živce!

strpljen..spašen Time is on my side

hm ljudi, neznam ali ne svida mi se ovo, da nema para od ine davno bi ja bio vani skroz, nego zar ovo ne lici na scenariji teske navlakuse kao i kod HT – a.

Oprez, veliki oprez jer kad sljedeci put krene rasprodaja, tj kapitalizacija dobiti…. samo će neki stic izac jer bid nebu jak

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Cudi me da nitko nije zabrinut zbog ovolikog rasta. Sta sad je trziste odjednom stabilno?!

Ovaj zadnji pad je bolio, a bojim se da bi opet moglo zaboljet. Nemojte me krivo shvatiti, ja takodjer volim vidjet zelenilo, ali ovako sumanuto…nisam bas za to

Cuore Sportivo


ajde anricom priznaj da si ti onaj dan nazvao burzu i rekao da je podemtnuta bomba [lol]

Ja ne bih lažirao




Danas će biti odbijanca iza 12, garantiram.

Nalozi su tako postavljeni.

A kupnja baš i nije nešto ojačala

Kupnja se otkazuje, prodaja se malo taloži.
Da li fondovi žele stati danas na loptu?


preko cega vidis naloge vec sada??,,,,,,,,,,,mislim da ce plus bit najveci upravo do podne a poslije slijedi pad,da bi se pri kraju dana opet podiglo na solidnih do 4 posto…….
[/quote]

Ma, čovječe, jučer su fondovi postavili visoki start za isplate udjela, margina i navukli određei broj ulagača, u startu zbog niskih prosječnih cijena i visokih završnih po sistemu automatizma opet pozitivne blokade, a onda tko zna, najverojatnije stagnacija!

[/quote]

Evo, kao što rekoh, namjerni visoki start kojom se brani daljnje iskrcavanje po višoj cijeni, koja navlakuša, čisti Bull trap, hazard teški.

New Report

Close