Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja INGR na 286 kuna [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ima li netko da je koristio ili još uvijek koristi margin kredit u ZABI?
Da li je istina da su zatvarali u potpunosti kredite u slučaju da nije bilo cash uplate, a ne samo potreban dio da se izađe iz margin calla?

ja imam u zabi.
nemam pojma o tome.
ja sam poslao nesto sitno dionica kad mi je bio call…
i cekali su koliko god je trebalo…

blokade

barone kupuješ???

@tigrus

Kako misliš koliko god je trebalo, da li su čekali dulje od 1 dana?
Ok ti si doregistrirao dionice, ali nisu ti prodavali portfelj kako bi izašao iz calla, jel tako?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

opet je sve u blokadi [lol] [lol]

brutalno…
opet blokade preko plus 10%!

ekipa ko je u CASH-R-A?

ajd iskreno…

Jako malo se ljudi iskrcalo prije blokade.
Danas žemo odraditi jako puno rasta opet.
Bull run bi trebao trajati još jedan dan i onda veliki pad.

Napokon malo zelenila 🙂

Lijepo za gledati…

Poslje blokade bice korekcija,pa to znaju i ptice na grani, ali ce biti i kupovine

Danas je siguran rast

osim ako ne nazoves hanfu i samodola zbog ocite manipulacije trzista.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Može li netko barem pokušati pogoditi gdje je realnost ako uračunamo lošije rezultate iz 3q a i 4og koji je pred nama.

Ja jednostavno više neznam jel to 3000, 3200, 3500.

trazis realnost?
a navijas za pad- sadomazohizam
[tongue]
3 kvartal je rast, a ne pad [tongue]
[/quote]
Mislim da sam se zaletio. Pa da popravim.

Mislio sam na globalni pad dobiti u 3q, a i u 4 q, predvođen auto industrijom i naftašima.

Ja sam iz igre izbačen prošlog petka a moja zadnja transakcija je prodaja atpl na 1745 kn, sto i kusur komada. Skoro sam plakao dok sam zadavao nalog, a onda sam plakao kad sam gledao kolaps nakon toga. Ne, nisam se zlurado smijao jer ja nisam takav, ali sam za dlaku izbjegao totalni financijski fijasko te sam plakao kad sam vidio da sam mogao izgubiti dodatnih 70k kuna.

Mene na žalost nema ko bejlautati a o nekoj budućoj lakoj zaradi ovdje nema ni govora. Ovo je prekrvav posao u kojoj sam ja samo mala ribica s kojom se veliki igraju kako žele.

Jednostavno daytrading nije moj fah a ovdje možeš preživjeti jedino tako.

Sad samo gledam, komentiram i ubijam malo slobodnog vremena na poslu.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close