Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


s obzirom da sam već naveo da je ovo najveći rast u zadnjih 76 godina pogledaj unatrag 76 godina i dobro prouči povijest prije nego što počneš ovakve elaborate iznosit o tome što bi trebalo što ne!

Jel se bio Drug Tito tad rodio možda?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Dobro su uigrali nastup zajedno s Jurčićem. Do sada su dobro surađivali Samodol i Šuker, a danas im se pridružio i Jurčić. Malo previše čudno da bi bilo istinito

Kad se HDZ i SDP slažu, zna se ko najviše dobije po glavi…Šalim se.

Ljubo ima novac u fondovima, a ako ste primjetili želi kupit novi stan [thumbsup] …spomenuo je skori pad cijena nekretnina, …onako usput… [wink]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Dobro su uigrali nastup zajedno s Jurčićem. Do sada su dobro surađivali Samodol i Šuker, a danas im se pridružio i Jurčić. Malo previše čudno da bi bilo istinito

Štoviše, vrlo je čudno, jer je Ljubo nekidan pričao da će uložiti u vreće krumpira umjesto u dionice, možda su ga u četvrtak i petak uspjeli razuvjeriti [lol]

Još malo pa ćemo svi u ožujku 2009. kupovati nove stanove na kredu, bez devizne klauzule, jer smo stabilniji od drugih a eur u odnosu na kunu ide samo ap,ap [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


najveći rast indexa u americi nakon 76 godina…

da li neko zna što je tada bilo? [rolleyes]

new deal

Hogar vozi Volvo

Može li netko barem pokušati pogoditi gdje je realnost ako uračunamo lošije rezultate iz 3q a i 4og koji je pred nama.

Ja jednostavno više neznam jel to 3000, 3200, 3500.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Ja mislim suprotno, razlog je vrlo jednostavan – kapitaliziranje danasnje dobiti…
[/quote]

Dabogda oša 30 ali i ja se slažem s ovim, sumnjam u preveliki skok, mnogi će unovčiti dobitke…
Kažem, samo moje mišljenje, nadam se da sam u krivu
[embarass]

mislim da bi se mogao desiti scenarij kao prije par godina kada je bio IPO INE, indexi su rasli tjednima i tjednima mimo svih očekivanja, zdrave logike i pameti. Domaćim investitorima je već pun kufer padanja, vjesti iz svijeta su dobre, postoji izvjesna količina onih koji bi htijeli jeftino kupiti prije nego vlak ode.. naravno (da sam vidovit bio bih bogat) ovo je samo mogući scenario.. malo sam optimističan danas pa eto..vidjet ćemo

strpljen..spašen Time is on my side

[thumbsup] Danas više nego sigurno novi skok ,a samo će naivci izlaziti van i kapitalizirati dobit i propustiti današnji rast. [thumbsup]Drugo stiže novac od Ine ,Žitnjaka, i Mlinara tržište ima idealne uvijete za rast ovaj i idući cijeli tjedan sigurno. [thumbsup] Znači nikakova prodaja samo dokup dionica. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Može li netko barem pokušati pogoditi gdje je realnost ako uračunamo lošije rezultate iz 3q a i 4og koji je pred nama.

Ja jednostavno više neznam jel to 3000, 3200, 3500.

…Čiji lošiji rezultati?? Možda ATPL ili Petrokemija?? [proud]

brz je taj život danas

Danas će biti odbijanca iza 12, garantiram.

Nalozi su tako postavljeni.

A kupnja baš i nije nešto ojačala

Kupnja se otkazuje, prodaja se malo taloži.
Da li fondovi žele stati danas na loptu?

@ marijano

Da mi je znati za koga ti to radiš ?
Jučer i danas se prilično zarađuje, prošli tjedan se gadno gubilo zbog fondova [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close