Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Prinos

Šta ćemo vidjeti u Otvorenom?
Šukera kako mulja, Rohatinskog kako se ubija od upozoravanja, banke na rubu….

Ma pusti da se krdo izdivlja,pa će biti ponovo novih frizura.
Sezona počinje sutra.

Navalite narode na nove frizure !!!!!

Da, dobro me je mati učila, odi sine za frizera!
[cool]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Dalek je put do +16%.
Možda bi ih mi mogli podučiti kako. wink thumbsup

Sutra ćemo im opet pokazati kako to Hrvati rade,ma žao mi ih je sada,biti će posramljeni,pa će se zacrveniti. [lol] [lol]
[/quote]

Ovako to Hrvati rade [lol]
[/quote]
Tako smo radili jučer,ali danas nam fale rogovi,hehe.A sutra nastavljamo,nadam se.Ne želim se više osjećati kao ofca.
[thumbsup] [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Ja mislim suprotno, razlog je vrlo jednostavan – kapitaliziranje danasnje dobiti…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Ja mislim da cemo zavrsit između 5 i 10% UP, ali nadam se da si ti u pravu [pray]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Ja navijam za +20%.
Rekordi su u modi [lol]

danas je bio 13.10.2008.
dovedite to u brojčanu vrijednost 1+3+1+2+8 izlazi 15, 1+5 izlazi 6

pametnome dovoljno

gmazovi su me ovaj puta oderali al drugi put cu bolje numerologiji ispratiti

Postanite Eu-robovi

Ono što optimisti misle sutra i vjerojatno ostatak tjedna radit je nešto za što se kaže: ”pametan čovjek uči na tuđim greškama, normalan na svojim a budala nikad”.

Pravi rast krenut će polako i bez velikih trzaja.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

s obzirom da sam već naveo da je ovo najveći rast u zadnjih 76 godina pogledaj unatrag 76 godina i dobro prouči povijest prije nego što počneš ovakve elaborate iznosit o tome što bi trebalo što ne!

a prije svega možda bi najbolje bilo da pogledaš "zeitgeist" oba dva!



Znači kolektivno se možemo složiti oko toga da sutra Crobi ide barem 15% gore opet? Ima li netko da misli suprotno?

Ja navijam za +20%.
Rekordi su u modi [lol]
[/quote]

To si vidio Šukeru i Samodolu u okicama ?
Svima se cakle cili dan, osim kada namignu … [lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


s obzirom da sam već naveo da je ovo najveći rast u zadnjih 76 godina pogledaj unatrag 76 godina i dobro prouči povijest prije nego što počneš ovakve elaborate iznosit o tome što bi trebalo što ne!

a prije svega možda bi najbolje bilo da pogledaš "zeitgeist" oba dva!

Ako se ovo odnosi na mene, onda se nismo dobro razumijeli. Ja nikad ne govorim nikome što treba radit. Samo komentiram da ovakvi trzaji nisu znak stabilnosti nego nestabilnosti. Inače valjda je svima jasno koji se misle bavit dionicama da ne postoji u ciklusu burze jedan dan kad si ušao, a sutra je već kasno. Postoji samo dan kad nisi izašao a sutra je već kasno.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Dobro su uigrali nastup zajedno s Jurčićem. Do sada su dobro surađivali Samodol i Šuker, a danas im se pridružio i Jurčić. Malo previše čudno da bi bilo istinito

New Report

Close