Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

baron, ne moze vjecno padati…
ok je pad jedno vrijeme, ali pad mora kad tad prestati.
zasto ovo ne bi bilo to vrijeme?

pa masoni su dobili sve sto su htjeli…
silne milijarde dolara iz proracuna…
moze li bolje? (za njih naravno)

traziti vise od toga bilo bi krajnje bezobrazno.
a ja se kladim da se oni smatraju gospodom. i nece traziti vise…
ne bi bilo u redu.

Hmm, čini se da nas ameri žele stić sa rastom(trenutno su oko 8%), mislim da sutra u pet do deset stavljam zadnju lovu

Surround all arround when it hits the ground


Kupovao sam ja. Ali kao što sam prije par mjeseci rekao, kupujem kad padne 20-30% (bez obzira na fundamente) i odmah pretvaram u cash nakon što naraste 5%. Jutros sam prodavao s tih 5% zarade makar je otišlo i preko 20% gore. Izgubio sam na zaradi 15%, ali ne želim se više uvući, zbog pohlepe, u bull trap. Malo je teško gledati dionicu kako leti gore nakon što si je prodao, međutim, treba biti discipliniran, jedino tako se u ova vremena opstaje.


kolega onda zaradujete jednom-dva puta godisnje moza
uglavnom povecavate promet sto je dobro
[/quote]

Očito vrlo brzo zaboravljate. Ove godine svaki mjesec se događaju veliki padovi u jednom danu, a nakon toga rast drugi dan. Meni je 5% mjesečno dovoljno. Ne želim glumiti dugoročnog investitora.


Neznam koja je banka u pitanju ali ja sam danas u svojoj banci bez ikakvih problema podigla i to veču svotu eura…mislim da sami stvaramo paniku i tamo gdje je nema..ali to je karakteristika Hrvata…pre žalosno.

Ad 1 ti euri mi trebaju za nekaj a ne za čarapu. Ad 2 većinu sam i tak friško oročio [smiley]



Neznam koja je banka u pitanju ali ja sam danas u svojoj banci bez ikakvih problema podigla i to veču svotu eura…mislim da sami stvaramo paniku i tamo gdje je nema..ali to je karakteristika Hrvata…pre žalosno.

Ad 1 ti euri mi trebaju za nekaj a ne za čarapu. Ad 2 većinu sam i tak friško oročio [smiley]
[/quote]

kamata 5,5%, a inflacija 7%
bolje i 1,5% gubitka nego gubitak 40% portfelja…
[lol]

Dalek je put do +16%.
Možda bi ih mi mogli podučiti kako. [wink] [thumbsup]



Kupovao sam ja. Ali kao što sam prije par mjeseci rekao, kupujem kad padne 20-30% (bez obzira na fundamente) i odmah pretvaram u cash nakon što naraste 5%. Jutros sam prodavao s tih 5% zarade makar je otišlo i preko 20% gore. Izgubio sam na zaradi 15%, ali ne želim se više uvući, zbog pohlepe, u bull trap. Malo je teško gledati dionicu kako leti gore nakon što si je prodao, međutim, treba biti discipliniran, jedino tako se u ova vremena opstaje.


kolega onda zaradujete jednom-dva puta godisnje moza
uglavnom povecavate promet sto je dobro
[/quote]

Očito vrlo brzo zaboravljate. Ove godine svaki mjesec se događaju veliki padovi u jednom danu, a nakon toga rast drugi dan. Meni je 5% mjesečno dovoljno. Ne želim glumiti dugoročnog investitora.

[/quote]
Samo što je najčešće bilo po par dana velikog pada a samo jedan veliki rast.Svaka čast ako baš uvijek pogodiš.Ipak je najlakše komentirati gledajući u "retrovizor". [shocked]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

Po meni su indeksi skočili previše te će morati opet dolje i to prije izbora u Sad.
Sva ova dešavanja su upravo i čenjena da se Ameri ubjede da glasuju protiv Busha.
Što veći pad burze to sigurnije za Obamu.
Tko misli da svijet i mi stim nemaju veze ,vara se.
Tek poslije izbora će se cijene stabilizirati a indeksi na zadnji dan vladavine Busha ostat će u povjesti zapamćeni kao neka nulta točka.


Dalek je put do +16%.
Možda bi ih mi mogli podučiti kako. wink thumbsup

Sutra ćemo im opet pokazati kako to Hrvati rade,ma žao mi ih je sada,biti će posramljeni,pa će se zacrveniti. [lol] [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

nhf tigrus [wink] ..nemam ništa protiv, sve taktike su podjednako logične i glupe..ja sam bio dugoročni investitor i vidi kako sam ispušio [sad]



Dalek je put do +16%.
Možda bi ih mi mogli podučiti kako. wink thumbsup

Sutra ćemo im opet pokazati kako to Hrvati rade,ma žao mi ih je sada,biti će posramljeni,pa će se zacrveniti. [lol] [lol]
[/quote]

Ovako to Hrvati rade [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

@ LookaBorna

Slažem se, a sada zamisli kako su lijepo profitirali oni koji su prodali INU po 2850 prek burze i
s tom lovom ušli u petak na grobeksu 2200 ? Savršen timming za ugrabiti veeliku lovu s malom investicijom [wink] Još ako su pritom uspjeli skupo uvaliti svoje kvadrate u Zg negdje u lipnju 2008. ? … [wink]

Skoro mi je žao što MOL isplaćuje tek u petak 6 milijardi, kada vlakić odmagli ?!

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close