Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta kažete za stanje na Tehnici ? Omjer K/P 519/274 , a u prvih 5 je 172/51.

Da nisam dovoljno nakupovao…rekao bih…danas kupio THNK
a sto se tice potencijala rasta.. 100% up[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

zakaj je svima čudno ako se crveni? pa kad bi svaki dan bilo zeleno onda bi za koji mjesec svi bili milijuneri, crveno crveno,ništa strašno, sutra će opet zeleno

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

netko od lipatora je zabunom spustio prodaju na KOEI na 879, umjesto 889… savjetujem ko ima casha da to pokupi dok ne nestane

“Please, God, Just One More Bubble.”

A vi kolega Arap nemate para vise, ha[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

nazalost ne [smiley3], al evo, netko je poslusao i uzeo sto se nudilo

“Please, God, Just One More Bubble.”


netko od lipatora je zabunom spustio prodaju na KOEI na 879, umjesto 889… savjetujem ko ima casha da to pokupi dok ne nestane

pokupljeno[smiley2]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


luda krava: ” sve se crveni a moja dva favorita se još dobro drže DDJH PTKM he,he,he[smiley11][smiley11][smiley11] ” luda kravo, hoces reci da imas samo dva favorita ili se samo jos ta dva dobro drze??[smiley1]

prije tjedan dana sve sam prebacio u DDJH i PTKM .
dosta mi je bilo je****** gledajuči više sve te dionice pa sam odlučio sve prebaciti u ove dvije!!!!
pa bumo videli! [smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Evo kakav nam je danas dan u svijetu.
Nešto se crveni!!!! [smiley6]

La vita e bella!

JUČERAŠNJA objava vijesti o rekordnom broju američkih građana koji zbog neplaćanja hipoteke gube kuće je tijekom današnjeg dana izazvao pad vrijednosti dionica na azijskim, a potom i na europskim burzama.

Riječ je o dosada najvećem dnevnom padu dionica od tzv. Crnog utorka, odnosno 27. veljače kada je iznenadni pad šangajske burze izazvao lančanu reakciju na svim svjetskim tržištima vrijednosnih papira.

Njujorški Dow Jones je jučerašnji dan završio s padom od 1,97 %, dok su danas hongkonški Hang Seng pali za 2,57 %, a tokijski Nikkei za 2,1 %.

Negativni trendovi se jutros bilježe i na europskim burzama, te se u ovok trenutku (13:10) se kreću oko 1,9 % manje vrijednosti u odnosu na prethodni dan.

Francis Lun, generalni direktor Fulbright Securitiesa u Hong Kongu, tvrdi da će kriza na američkom tržištu nekretnina imati “destruktivni učinak na globalna financijska tržišta”.

Ta se kriza često tumači kao posljedica “pregrijavanja” američkog tržišta nekretnina, odnosno politike banaka koje su bile previše sklone davati stambene kredite i hipoteke klijentima koji nemaju običaj plaćati na vrijeme.

Mnogi od njih više nisu u stanju otplaćivati kredite, a to će se odraziti ne samo na tržište nekretnina, nego i na tržište automobila i elektronske opreme – koja predstavlja srž azijskog gospodarstva.

D.A.

Foto: AFP

Zar nitko ne primjećuje IPKK?
Svaki drugi dan po 5-6% i evo nas već na 830. Još 15 kom. do 900, a onda još 185 kom. do 1300
A rekoh ja prije 2 mjeseca (ulaz 600) da vrijedi više od VIRA, a MCap dvostruko manji.

Varteks lijepo pada, nestaje kupnja:

Kupnja – BLJE-R-A
200 285,15
2 285,12
40 285,01
570 285,00
35 283,01

Prodaja – BLJE-R-A
100 288,00
89 288,50
225 289,00
297 290,00
267 292,00

sve to nisu neke količine, ali ipak ne tješi:

Belje, također, ništa, baš me zanima tko sad prodaje na 285 kuna, a ta cijena nije postignuta već duže vrijeme, ili izlaze paničari ili netko namjerno ruši, neki daytrader, možda s foruma:

Kupnja – BLJE-R-A
55 285,50
200 285,15
2 285,12
40 285,01
570 285,00

Prodaja – BLJE-R-A
100 288,00
89 288,50
225 289,00
297 290,00
267 292,00

New Report

Close