Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekaj malo, pa šta već na RTL-u govore da je financijska kriza gotova?
Nemrem bulivit.

Nisu baš tako rekli… rekli su da je gotova barem zasad…
[/quote]

Gotova je kriza a slijedi depresija. to su htjeli da poruče

Ich Boss, Du nix

zasad gotova kriza?! rekli na teveju!!!
IZVANREDNO…

početniče: sačuvaj si zdravlje i bjež van iz ovog sporta!!

malibu:
podsjetit ću te na ovo idući tjedan. upravo gledam bloomberg i savjetovao bih ti da pogledaš kako zbore o kvartalnom izvješću…

joda:
de daj mi navedi jednog komšiju koji je baš lijepo zaradio ove godine?!
ne znam samo jel sam trejdao ili je dao fondovima da to učine za njega.
[sad]

Ovakva volatilnost nije nikakvo čudo s obzirom na nestabilnost koja vlada,barem drage kolege znaju
da jedna lasta ne čini proljeće a mi još nismo ni u zimu krenuli,spremite se još na dva pada jedan za malo jači od onog prošlo tjednog,Lehman je samo van amerike napravio rupu od 300mlrd dolara.Cijene će se još dugo vrtiti na ovim razinama jer kupaca neće biti još dugo.Ulaganje u OIF još dugo nećemo vidjeti a i mirovincima paše da beru na niskim razinama dobre dionice iz prve kotacije,slijede izvješća svjetskih giganata koje će nažalost skrenuti ameriku u daljnju recesiju.
Ako ništa ovo malo zelenila lijepo izgleda… [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Zvao ja banku za isplatu određene sume eura; niš glamurozno. Vele da će moožda biti za preksutra!?!! Radi se o jednoj od 4. najjače banke kod nas pa si mislite.

Nego jedno pitanje: kak to da danas nitko nije vrištao da se blokira rad burze? [wink]


Zvao ja banku za isplatu određene sume eura; niš glamurozno. Vele da će moožda biti za preksutra!?!! Radi se o jednoj od 4. najjače banke kod nas pa si mislite.

Aliene pseto moje malo, zar tako malo povjerenja u ovu državu,hahahahahhahahahahah,cekam te na pivi .

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Mišljenja sam da bi se mnogi igrači još krcali na ovim i manjim razinama… A gore je pravi problem

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kod nas u bankama bez problema dobiješ evre [lol] a da bi se danas blokirala burza?!….pa zar nije bio danas jedan lijep pogled na monitore [rolleyes]

[emo_cool]



Teško da se od malih netko odlučio baš kupovati u petak ,a ovdje se svi hvale da su baš oni kupovali u petak.

Kupovao sam ja. Ali kao što sam prije par mjeseci rekao, kupujem kad padne 20-30% (bez obzira na fundamente) i odmah pretvaram u cash nakon što naraste 5%. Jutros sam prodavao s tih 5% zarade makar je otišlo i preko 20% gore. Izgubio sam na zaradi 15%, ali ne želim se više uvući, zbog pohlepe, u bull trap. Malo je teško gledati dionicu kako leti gore nakon što si je prodao, međutim, treba biti discipliniran, jedino tako se u ova vremena opstaje.
[/quote]
Tješiš se? [lol]
Btw, kaže Kardum sad na tv "…i danas nije nikome palo na pamet da zatvara burzu kao kad je padala…"
koji debil…

Samo mi nemojte reči da je zgubidan10 konačno moderiran [sealed]

[emo_cool]

Kolega Alien, da ti pomognem oko tvoje zabrinutosti.
Nabava deviza ide preko jednog nabavnog centra jedne jako velike banke u Hrvatskoj.
Dok opskrbe prvo sebe onda raspodjeljuju ostalim bankama. I dok svi dodu na red eto cekanja.
Jos ako sef podrucnog centra banke u kojoj si ti nije narucio devize prije par dana (a trebao je jer se moze ocekivati panika medu ljudima) eto problema. To kaj ti vele ljudi u poslovnici zaboravio, ionako nemaju previse veze kako funkcionira sustav.
Ne brini tvoje devize su sigurne.

AZ? Hvala, ne.

New Report

Close