Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo svi: ove godine tko je u +
[/quote]
Ja. S kilažom.Sa živcima –

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


-5%.
Ne bi vjerovao.
Izašao na 5000 bodova, trejdao i pušio.

pošteno [thumbsup]

AJMO DRUGI

smanjuje se minus.......



-5%.
Ne bi vjerovao.
Izašao na 5000 bodova, trejdao i pušio.

pošteno [thumbsup]

AJMO DRUGI
[/quote]

minus.
[cry]




Index će danas rasti 17%.
Šta mislite šta ćemo sutra???
Rast sigurno nećemo.

U zasjedu , pa sutra kupuj jeftino [tongue]
[/quote]

Zna se dobro da samo 10% dioničara zarađuje.
Ovi trejderi dnevni su u minusu do grla, ali hvale se velikom zaradom.
Mislite li da je PLUS 16%, normalan rast?

Mislim da smo sa ovim jednim danom odradili 3 normalna dana odbijanca u travnju.
Uskoro vrh. Tko nije utekao neka se pripremi.

Već vidim komentar Samodola "Pa reko sam vam da dignete lagano market, a ne da ga uništite sa +16%".

Sa takvim krajnostima se nigdje ne dolazi.
[/quote]
nijen normalan rast a pad je bio jos nenormalniji ili je mozda bio rast nenormalniji od pada pitanje je sad

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ovo je bio lijep dan [thumbsup]

[thumbsup]
Došao mi je baš kao svečana torta, a za pun 1. mjesec dana školovanja na ZSE i ovome forumu.
Svima [kiss] !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

]Dobro da nitko više nije u minusu.

Ko treba natočiti gorivo

Vaš link

smanjuje se minus.......

Ajmo svi: ove godine tko je u +


Ja. S kilažom.Sa živcima –
[/quote]
dobar, jos malo pa plus od listanja HT-a to mi dode kao stari i no vi zavjet u bibliji.
pisam sam da bi bio uspjesan ulagac trebao bi imati dvostruko veci prinos od najboljeg domaceg fonda
kad gledam RBA CE bankarski fond star tri i pol lete ima nesto losije rezultate,
ulazu posvuda ali gdje je tu odgovornost upravljanja
http://www.hrportfolio.hr/fond.php?a=fonds&site=fond&id=80
da da vraticemo povjerenje nasih ulagaca ovakvim postupcima zasigurno ne, trebas biti mafijas s insajderskim info da zardis, opet se sirotinja napuskarala
ono malo kaj su imali pogubili i nikad se nece vratit, takva nam je i drzava

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://moneycentral.msn.com/detail/stock_quote?ipage=qdi&Symbol=%24INDU

culi ameri da smo na 16% zatvorili pa i oni rastu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



@marijano

crobex 2000?
jel se ti mozda nisi ukrcao?
imas jos vremena.ali ne puno.
idemo do 3000.
za pocetak.

Zar ima još onih koji vjeruju u odbijanac?!? Kakav odbijanac pobogu? Pa ovo je tek predah da se
ljudi ne predoziraju tabletama za smirenje.
Pa kome ti misliš prodavati sutra i prekosutra da ne srušiš cijenu na istu onu na kojoj si kupio?
Crobex 3000?!? Pa to me podsjeća na vrijeme kad je crobi bio 3500 a isti likovi su brijali ide to na
4000 za 3 dana.
Kriza je u jeku, svi to znaju i mafija koja ima para će učiniti sve da stjera crobex na 1000 ako treba.
Ja da imam kapitala učinio bih isto. Namjerno bih rušio cjene dionica da svima ostanu gaće na štapu.
Fućkaš moral, poštenje i socijalu. Tako to rade veliki. Izvozat će vas ko majmune.
A vi se samo nadajte da ćemo rasti. Eto samo tako, klik!, i imamo rast.
E pa ako izvučeš sutra 3% bar (bez naknade) skidam kapu.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2313ffe6-3a0e-49b5-802f-2b4bb3f9e6cc

evo jeden novi, stricek ante mogu ja mogu ja nutri, taj nemre padat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




@marijano

crobex 2000?
jel se ti mozda nisi ukrcao?
imas jos vremena.ali ne puno.
idemo do 3000.
za pocetak.

Zar ima još onih koji vjeruju u odbijanac?!? Kakav odbijanac pobogu? Pa ovo je tek predah da se
ljudi ne predoziraju tabletama za smirenje.
Pa kome ti misliš prodavati sutra i prekosutra da ne srušiš cijenu na istu onu na kojoj si kupio?
Crobex 3000?!? Pa to me podsjeća na vrijeme kad je crobi bio 3500 a isti likovi su brijali ide to na
4000 za 3 dana.
Kriza je u jeku, svi to znaju i mafija koja ima para će učiniti sve da stjera crobex na 1000 ako treba.
Ja da imam kapitala učinio bih isto. Namjerno bih rušio cjene dionica da svima ostanu gaće na štapu.
Fućkaš moral, poštenje i socijalu. Tako to rade veliki. Izvozat će vas ko majmune.
A vi se samo nadajte da ćemo rasti. Eto samo tako, klik!, i imamo rast.
E pa ako izvučeš sutra 3% bar (bez naknade) skidam kapu.
[/quote]
jos jedan kaj HT ceka na 100

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Teško da se od malih netko odlučio baš kupovati u petak ,a ovdje se svi hvale da su baš oni kupovali u petak.

Kupovao sam ja. Ali kao što sam prije par mjeseci rekao, kupujem kad padne 20-30% (bez obzira na fundamente) i odmah pretvaram u cash nakon što naraste 5%. Jutros sam prodavao s tih 5% zarade makar je otišlo i preko 20% gore. Izgubio sam na zaradi 15%, ali ne želim se više uvući, zbog pohlepe, u bull trap. Malo je teško gledati dionicu kako leti gore nakon što si je prodao, međutim, treba biti discipliniran, jedino tako se u ova vremena opstaje.

New Report

Close