Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja euforija ovdje

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9a5c9bd3-b5d3-45d2-820e-ee76faffbe80

interventni fond bas u pravo vreme, a di su bili jucer?
u kojem smjeru ce intervenirati za sprecavanje daljnjeg rasta ili?
tko ce preuzeti odgovornost za nastalo stanje i bezobrazno nisko spustanje grobex-a?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Koja euforija ovdje

pa i nije euforija….
ja bi rekao da prezivjeli dizu zastavu na brdu…
ima li itko sa pozitivnim portfeljem?
mislim da ne…
svi izranjavani…
ali spremni na borbu!
[thumbsup]

Da li bi netko tko prati transakcije,mogao zaključiti da li su ovo danas napucavali "mali" ili "veliki",a isto tako tko je prošli tjedan,naroćito u petak rušio.Bilo bi zanimljivo znati. [huh]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


Koja euforija ovdje

Da, a zamisli da je netko prije 6 mjeseci rekao da će se ljudi veselit grobiju od 2500, strava.

Surround all arround when it hits the ground



@Tigrus

Ti kažeš da ćemo nakon današnjeg dana rasti još 20% do 3000 bodova?
To je realnije ali nije nedostižno.

Vidiš GOLDY se ukrcavao na 4000 bodova,pa bi htio u par dana rast od 60%.

Pogledajte si malo "stare grafove" drugih burzi. Pad je uvijek strmiji od rasta, nagli uspon nakon pada je rijetkost. Dakle možda se kroz dvije godine vratimo na crobex od 5500, i to bi bilo genijalno, prije toga nema šanse. Što se tiče toga tko je na koliko kupovao, možete lagati druge ali ne i svoj bankovni račun. Većina je kupovala na crobexu iznad 4000, to je stvar matematike.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com




@Tigrus

Ti kažeš da ćemo nakon današnjeg dana rasti još 20% do 3000 bodova?
To je realnije ali nije nedostižno.

Vidiš GOLDY se ukrcavao na 4000 bodova,pa bi htio u par dana rast od 60%.

Pogledajte si malo "stare grafove" drugih burzi. Pad je uvijek strmiji od rasta, nagli uspon nakon pada je rijetkost. Dakle možda se kroz dvije godine vratimo na crobex od 5500, i to bi bilo genijalno, prije toga nema šanse. Što se tiče toga tko je na koliko kupovao, možete lagati druge ali ne i svoj bankovni račun. Većina je kupovala na crobexu iznad 4000, to je stvar matematike.
[/quote]

Pogledaj fini, kako je većina dionica stvorila GAP prilikom padanja, a isto tako i danas je stvorila gap
prilikom ovog pumpanja danas.

U travnju kad se odbilo nije bilo gapova.

Ne vjerujem u neki veliki pad nakon ovog. Ali niti u veliki rast. Lagano gore. Mali fondovi koji su u problemima bit ce rijeseni preko IFa. Sad nas vise stvarno nista ne moze jako strest osim ako u svijetu ne bude nekih vecih potresa. Jos da mediji odrade ovaj rast kako su i odradivali "krah".

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




@Tigrus

Ti kažeš da ćemo nakon današnjeg dana rasti još 20% do 3000 bodova?
To je realnije ali nije nedostižno.

Vidiš GOLDY se ukrcavao na 4000 bodova,pa bi htio u par dana rast od 60%.

Pogledajte si malo "stare grafove" drugih burzi. Pad je uvijek strmiji od rasta, nagli uspon nakon pada je rijetkost. Dakle možda se kroz dvije godine vratimo na crobex od 5500, i to bi bilo genijalno, prije toga nema šanse. Što se tiče toga tko je na koliko kupovao, možete lagati druge ali ne i svoj bankovni račun. Većina je kupovala na crobexu iznad 4000, to je stvar matematike.
[/quote]

Nisam ja sam novi i izuzen THT;INE I ATGR – ulaz mi je na 3300

ALI baš sam ovaj vikend razmišljao o gubitku svom koji je bio 35% ali i gubitku drugih tj. pitao sam se da li je netko ušao na 4000 pa izgubio više ili netko manje od mene itd.
Ništa zlobno tek neka moja razmišljanja i nitko se i nehvali gubitkom.
Ajmo svi: ove godine tko je u +

smanjuje se minus.......

Teško da se od malih netko odlučio baš kupovati u petak ,a ovdje se svi hvale da su baš oni kupovali u petak.

Ovdje upišite svoj komentar…

smanjuje se minus.......

-5%.
Ne bi vjerovao.
Izašao na 5000 bodova, trejdao i pušio.

New Report

Close