Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupnja – ZVCV-R-A
7 415,00
25 410,01
38 407,01
7 406,18
1.000 406,17

Prodaja – ZVCV-R-A
2 420,00
41 427,00
36 433,98
51 433,99
275 435,00

nekom se dosadilo skrivati iza H naloga

ili samo glume kako bi lakse izasli[smiley6]


Evo lijepe situacije na Končaru…Ruši se radi izvještaja…Sad samo treba pogodit timing za dokup….[smiley2]

Mislim da se danas ruši većina dionica, moj je savjet ne obraćati pažnju, prošetati ili jednostavno sve to mirno promatrati.

Ništa strašno, samo daytraderi, uz svesrdnu podršku paničara, nastoje uvesti zbrku radi povoljnije kupnje. Do kraja dana povratak na staro.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Evo lijepe situacije na Končaru…Ruši se radi izvještaja…Sad samo treba pogodit timing za dokup….[smiley2]

Poklopio se skok ove dionice sa padom u svijetu, tako da imamo dio onih koji izlaze jer su zadovoljni sa zaradom , dio onih koji izlaze jer misle jeftinije dokupiti i paničare. Alo od nekog većeg rušenja cijene mislim da neće biti ništa. Previše je zainteresiranih kupaca . Vjetroelektrana uskoro počinje raditi i FI samo št nije.


Ništa strašno, samo daytraderi, uz svesrdnu podršku paničara, nastoje uvesti zbrku radi povoljnije kupnje.

Belje i Varteks su očito takvi primjeri koje spominješ.

Scenarij uvijek isti. Počne polemika: vani po svijetu je sve crveno i po mogućnosti što više o tome pričati prije deset sati. Kasnije se uvodi mir i lagano down kada počne trgovanje, a tada oni koji su zagovarali crvenilo šute i stoje na kupnji. I svaki puta isto.

….upravo tako kolega… vani je prekrasan dan….. treba sada to iskoristiti.

Scio me nihil scire

zakaj niko ne prati konzum il ta dionica niš ne vrijedi? [smiley8][smiley2]

sve se crveni a moja dva favorita se još dobro drže DDJH PTKM

he,he,he[smiley11][smiley11][smiley11]

Four Star General


Ništa strašno, samo daytraderi, uz svesrdnu podršku paničara, nastoje uvesti zbrku radi povoljnije kupnje. Do kraja dana povratak na staro.

Daj bože da si upravu,još je crvenilo…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


sve se crveni a moja dva favorita se još dobro drže DDJH PTKM he,he,he[smiley11][smiley11][smiley11]

luda kravo, hoces reci da imas samo dva favorita ili se samo jos ta dva dobro drze??[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Što je ovo sve se crveni? Zašto to sada?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


zakaj niko ne prati konzum il ta dionica niš ne vrijedi? [smiley8][smiley2]

Kak ne vrijedi? tebi 8 book-ova malo[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close