Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA 131 kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zbunjuje me teletext na HRT1….gdje piše u 15 08 h
" Več dva sata traje blokada dionica Atpl ,Igh,Ht.Ingr….itd"

a ovdje na monitoru doduše sa odgodom 15 min vidim da se stalno trguje

blesavi novinari opet ljude dovode u zabludu….
ispričavam se forumašima


INGRA 131 kuna

da jeftino…
ima i jeftinog Leda…
[lol]

jučer viđen rohatinski kako žurno ide u sjedište HNB na Trgu hrvatskih velikana
svjetla u istim prostorijama reptila i gmazova bila upaljena do kasno u noc

eto samo da se ima zapisano i za arhiv

pozdrav reptilima

Postanite Eu-robovi


INGRA 131 kuna

Fiju, prije 2 sata maknio prodajni nalog na 126,99, ajd da i ja jednom pogodim, čini mi se da bi je sutra mogao kupit na 150 [lol]

Surround all arround when it hits the ground





Osniva se interventi fond:
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=&vijestid=406

To znači da se već i spremaju nekakve likvidacije. Fondova mislim!

sad se sijetili, samo priznaju svoju grešku
bolj ikad već nikad

[/quote]

vidim da mnogima nije jasno što ovaj "interventni fond" zapravo predstavlja……………..to nije fond za spas investicijskih fondova nego fond za PREUZIMANJE investicijskih fondova ili točnije njihove imovine ( dionica iz portfelja ) prije nego što se dotični LIKVIDIRAJU

pozdrav

[sealed]
[/quote]

Halo , dobro jutro !

To također znači da ti isti fondovi neće iskrcati svu svoju imovinu ( dionice ) na burzu nego će te iste dionice preuzeti fond. Sada ti reci šta je bolje ; da ruše cijene dionica na burzi ili da pređu direktno u novi fond !

[/quote]

who dares, wins

Osniva se novi bankrot fond pod pokroviteljstvom HANFE a ime mu je
SAMODOL taj nesmije gore,tako lepi ante zida sebi spomenik s lovom budućih penzića.
katastrofa od držafe !!!

strvinar

Baš sam sad bacio oko na vijesti i vidim da hanfa osniva "interventni fond", i da burza dobro reagira. Iako jedva čekam da burza krene gore mislim da je ovo užasno glup i riskantan potez i ako ne izreguliraju dobro cijelu stvar (a kod nas to rijetko čine), otvorili su si ogroman prostor za manipulaciju i kriminal. Dakle fond može napuhavati cijene dok radi koliko hoće, a kad počme propadati onda ga neko preuzme i otkupi njegove dionice (bez padanja cijene). Tek sad imamo prostora i poticaja za stvaranje pravih balona.

Popljujte me ali to što govorim je istina.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Jezus kak leti gore ovaj IGH…
morali ga blokirati na 7500 sa 75 komada…
jos bu danas doso do 10000kn!

ovakav lijep post več mjesecima tražim na forumu
samo neka ide….pa još prije 3 tjedna smatralo je da je Igh dno na 7500
i ko ga je uspio uloviti taj je bio sretan
…onda kaj se čeka….sad je prilika za kupnju..ljudi ,,, pa 7500 je jeftino….
kupite na 7500 i prodajte na 8500…ako vam se 10000 čini nedostižno

FOND SPASA
Hanfa osniva interventni fond
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Predstavnici društava za upravljanje obveznim mirovinskim i investicijskim fondovima, članovi njihovih nadzornih odbora i predstavnici Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) na današnjem su sastanku odlučili da se osnuje "interventni fond" u obliku otvorenog investicijskog fonda s privatnom ponudom, objavljeno je iz Hanfe.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-osniva-interventni-fond,27467.html

Popljujte me ali to što govorim je istina.
[/quote]

sve to stoji kolega
pa to je i smisao da oni donose nova pravila kako god njima paše
mogli su takav fond napraviti dok je tržište padalo tamo na razinama 3300 da ne kazem 4400

al eto gmazovi i reptili i njihovi posilni vladaju

dugo mi je trebalo da to shvatim

bit ce ovdje jos ekipe za sisanje al tamo negdje za godinu dvije kad se sve zaboravi i kad crobex dodje na vise razine

sve se vrti sve se okrece i nikad ne prestaje

Postanite Eu-robovi

Woow, još 15 minuta, a onda grobeks mogu rušiti i do 1800 ako hoće još ću biti u plusu ! [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close