Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZSE
CROBEX 2.506,22 +13,43%
CROBIS 95,54 -0,25%
Redovni promet 66.610.900,91
Instituc. promet 7.053.942,92
Ukupni promet 73.664.843,83

who dares, wins




Kako je ovo dobro kad imaš lovu i moć.Fondovi kupovali IGH u petak po 5800 a sad prodaju po 7200 .Koja zarada

fondovi prodavali IGH u petak a kupovali po privatnim racunima i nece resavat prije 10k
[/quote]

A tebe su nazvali da ti to kazu pa da ti preneses nama?

[/quote]

ma ne, nego je kasno kupio ……………..pa mu nije svejedno [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Fondovi ponovno na sceni, sada nemam više posla, pa idem na BID [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

vjerojatno ce market narednih dana ici gore, sve do dolaska novaca od INE mozda i još koji dan da se navuce jos ponesto ljudi
onda još jedan pad zbog posljednje ili predposljednjeg povlačenje novacaOMF iz OIFova,potpomognuti amerima koji moraju mjenjati republikance i još ko zna kojih razloga
nevjerujem na dno od petka
samo moje razmišljanje i ništa više

u 13.10h je bio pokusaj vracanja ispod 2500,ovo je bolje nego nogomet gledat [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

BITKA ZA CIJENE DIONICA

OIF vračaju udarac MF ….. Prije nego vlada utrži novac od prodaje INE..oni će pokupovati dionice
po nižim cijenama i napokon prodavati.. njima….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Razmišljao sam da prodam INGRU uz 20% zarade, međutim čini mi se da bi mi mogli i sutra potegnut gore, iskustvo mi govori da se suzdržim od takvih akcija jer to je jedino dobro za brokera, nešto mi govori da je vlakić s ovih razina krenuo.

Surround all arround when it hits the ground

izgleda da bi najbolja metoda za day-trading bila: trgovati suprotno od većine na forumu

Pa kaj je je vama ljudi, ne može bez kapitalizacije trejdera od petka i fondovi se isto malo igraju, važno je da smo se odbili, još važnije da se je cijeli svijet angažirao, da se sprjeci ova kataklizma zadnjog tjedna i da se se vrati pouzdanje u TK diljem svijeta, ako ce ovcaj tjedan i završiti kako je poceo, konacno cemo krenuti iz ovog mracnog tunela, danas bi mogli i ameri napraviti dobar rally.. a sutra Japanci nadoknaditi današnji rast.. Sve u svemu, možda svjedocimo pravom preobratu danas.. [thumbsup]

uglavnom sad kapitalisti postaju socijalisti
eto šta je pohlepa

ne bu ovo sve skupa dobro završilo na kraju

samo da nama svane sunce pa da se mi još nauživamo i ponapijamo

dobro kaže kolega optimist pa ekipa koja se trpala u čet i pet sad istovara (tko bi im zameril) a za poslije cemo vidjeti

to ionako ovisi od amera i evrope, mi smo samo statisti

Postanite Eu-robovi


Pa kaj je je vama ljudi, ne može bez kapitalizacije trejdera od petka i fondovi se isto malo igraju, važno je da smo se odbili, još važnije da se je cijeli svijet angažirao, da se sprjeci ova kataklizma zadnjog tjedna i da se se vrati pouzdanje u TK diljem svijeta, ako ce ovcaj tjedan i završiti kako je poceo, konacno cemo krenuti iz ovog mracnog tunela, danas bi mogli i ameri napraviti dobar rally.. a sutra Japanci nadoknaditi današnji rast.. Sve u svemu, možda svjedocimo pravom preobratu danas.. [thumbsup]

da samo to udruženje mi i nije neka naznaka oporavka…onda nam je jasno koliko je sati kada se takvi potezi povlače..ili ti potezi očajnika…

vidjet ćemo sutra…ali bi mogaonastati brutalni pritisak na prodaju…
samo nam nemoj reći da sada ljudi više nisu prestrašeni i da je sada sve oke sa dionicama?

možda će biti sa bankama…ali sve je drugo stradalo..
neznam…samo čekam pravi oporavak a bojim se da ovo nije.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


uglavnom sad kapitalisti postaju socijalisti
eto šta je pohlepa

ne bu ovo sve skupa dobro završilo na kraju

samo da nama svane sunce pa da se mi još nauživamo i ponapijamo

dobro kaže kolega optimist pa ekipa koja se trpala u čet i pet sad istovara (tko bi im zameril) a za poslije cemo vidjeti

to ionako ovisi od amera i evrope, mi smo samo statisti

Samo što za taj istovar znaju i fondovi, pa bi ta ista ekipa koja sad istovara, mogla sutra kupovati 10% skuplje, pogotovo ako to malo ameri poguraju.

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close