Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova burza sve više liči na heroinskog ovisnika.

Kad je koma pada se u bezdan, a nakon jednog šuta caruješ svijetom.

A kad taj prestane djelovati, još u dublji bezdan.

Ovaj sport mi se počeo gaditi.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


[

iskusniji ulagači znaju onu spiku kako u uspješnim vremenima svi zagovaraju liberalni kapitalizam a u teškim vremenima socijalizam i državni intervencionizam
drugim riječima profiti privatni, gubici društveni/državni

Zbog ove rečenice zaradio si stotku.
[/quote]

..To vam je kao u Dinamu. Troškovi gradu i zajednici…profit od prodaje igrača-Mamićima.. [proud]

HT opet u trgovanju u 11:55h a VIRO,TISAK,ATPL itd. jos uvijek nista.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

pa mogu prijaviti da se zelenilo vani opasno smanjuje ,moglo bi nakon euforije biti prizemljenje, opet će biti šišanja…
ja se ovaj put ne zaliječem jer je promet premali i fondovima ovo odgovara da se istresu na nešto višim razinama..oprez jer sljedi zaron još dublji…čak su ga i mnogi nacrtali i opisali..i što još..
čuvajte se trejdanja

INA pad od 9%.
Trenutno 1,62%


tigrus*

nadajmo se…
ali molim te nemoj mi reči da je za tebe kriza u svijetu gotova?
pa burza je 4-6 mjeseci unaprijed…

neznam za hebeni crobex…već sam se jednom zajebao…ali sam siguran da će usa još debelo potonuti



zanimljiva je ova burza ..
u petak ništa nije valjalo a sad je odmah sve dobro ..

čestitke svima koji su u petak prodavali .. respekt ..


ja sam prodao u petak nesto sto sam kupio u cetvrtak.. zajeb. sta jest jest.. al mislim da cu imat priliku uc ponovno po nizim cijenama nego sam prodao..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

skrivenih koliko te volja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Prva dva sata trgovanja:

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.505,63 13.4% 40.192.919,50 kn 40.192.919,50 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

koja sranja izvode s ovim blokadama, nema više ni najave ni reda, ni ničeg HT pola sata, atpl sat i pol….mater im se kupa gola.

Cestitke kupcima od petka. Nadam se da ste svi prodali dosad [thumbsup]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Čisto matematički komentar – ako padnemo 10% za povratak na staru vrijednost trebamo rast od cca 11,2%…

Fibbonaci točno pokazuje da se Crobex odbio od 23,5% ili 2500 bodova.

Možemo tonuti do 2325 bodova danas, što je u drugoj fibbonaci podršci 50%.

New Report

Close