Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dosta je bilo čemera i jada, budale koje su prodavale u petak sad se opet grabe po bidu. zapravo i jesmno čemer i jad, ali po mentalitetu.

Koliko će ih danas biti ošišano?
Ljudi će udarati po asku ko ludi, a ne znaju da li su im depoziti sigurni.
To je smijeh svih smijehova. Strah i pohlepa čine čuda.

bjelosvjetski gmazovi i reptili se nakrcali jeftinih dionica i ostaloga bogatstva
dodjite gledajte isti film u režiji big brotera i uncla sama za 5-6 godina
do tada vam želimo da uživate u "demokraciji" našim koka kolama i mekdonaldsima i ostalim blagodatima "života"

pozdrav i In God we Trust

Postanite Eu-robovi




Europa baš nije bajna ,prvih par minuta

Kamo ti to gledaš , cijela EU je u plusu preko 5 %.

[/quote]

Samo da se ne ugledamo na Engleze (valjda se nečemo praviti Englezi) [tongue]
[/quote]

Opće je poznata stvar da se mi uvijek ugledamo na "najbolje"
da nije žalosno, bilo bi smiješno

strpljen..spašen Time is on my side

Može li HANFA danas dopustiti da nema pozitivne blokade da trgovanje bude brže i da se malo razmaše?
To bi bilo OK !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Može li HANFA danas dopustiti da nema pozitivne blokade da trgovanje bude brže i da se malo razmaše?
To bi bilo OK !

Mislim da se ne mogu spriječiti blokade (jedino da se promjeni Pravilnik o obustavi) ali se može napraviti odblokiranje u što kraćem roku (najkraći rok koliko trgovanje mora biti blokirano,po Pravilniku, je 30 minuta)

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

ode sve u blokadu.pozitivnu,
sreca da sam kupio ledo u petak.
[thumbsup]

do sada smo lijepo pratili ATX koji je trenutno na +13%
to bi po mom značilo da do kraja dana pokrivamo prošlotjedni minus lol

THXGOD-R-A !! [cool]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

to ti je reakcija ha! samo da nije bull trap. Iskreno se nadam da nije!

strpljen..spašen Time is on my side

Postignut je dogovor svih zemalja Eurozone o rješavanju krize,glavna vijest u vijestima. [thumbsup]
Valjda su ljudi došli pameti,pa se i mi dosta zelenimo na otvaranju. Samo da tako ostane.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

zanimljiva je jedna stvar.Mirovinci su prvi puta povlacili lovu krajem godine kad je hanfa donjela zakon o njihovom vecem i slobodnijem ulaganju u domace papire.Uvidjeli su koliko su OIF-i ranjivi i poceli su trljati ruke i tada su nastupila 2 OMF-a zaba i raiff sa tim dalje jer su mislili da ce to moci drzati pod kontrolom.Kad su dosta poceli vuci lovu i vidjeli kak si mogu kupiti jeftino izlazi Novoselac da je trziste precjenjeno.I tada nastupa hrpa malih ulagaca u OIF-ima koji su poceli povlaciti hrpe udjela,tada pocinje kalvarija.OMF-ovi su poceli skupljat i zaustavljat padove ali otelo se kontroli. i sto je najgore pocela je vani velika kriza tako da se lavina vise nije dala zaustaviti.Sada kada smo potonuli povukli smo i okolne regije, traze spas u hanfi jer ko se trzistem igra i pokusava ga kontrolirati taj nastrada.Dirnuli su osinje gnjezdo i preracunali se,to je market.Kako vani sada imaju krizu sa bankama ,mi imamo nasu krizu a to su fondovi koji su isto tako nelikvidni jer su im zarobljene milijarda kuna u srbiji koje je nelikvidno te ne mogu povuci lovu.Ne razumijem zasto nisu kontrolirano i polagano povlacili lovu nego su bili pohlepni i na silu krenuli,jednostavno zato sto su i njima udjeli poceli padati u OIF-ima uslijed povlacenja malih pa su i oni panicno poceli povlacit i tako se rodilo zlo na ZSE-u.To je bila jedna kratka nasa prica o nasem TK,nastavak u sljedecem broju

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ode sve u blokadu.pozitivnu,
sreca da sam kupio ledo u petak.
[thumbsup]

sve ide u blokadu na sitnim prometima jer se želi sačekati reakcija iz Europe i Amerike na pozitivne vijesti.
HT će držati i kupovati do razine blokade a ostalo svjesno gurnili u blokadu.

dan je pametniji od noći

New Report

Close