Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo došlo je do grla sutra hanfa u 9 sati ima sastanak sa fondovima i ukratko tema
je problem OIF-ova koji moraju rasprodavat na silu……ono kaj smo tu pisali već
danima…..


Kolega, vi očito niste čuli za info. [bye]
[/quote]

Koja sreča za nas, da si se ti jučer registrirao i da s nama podijeliš taj svoj info.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Čini mi se da ovdje na forumu nema realnosti nego svatko navlači vodu na svoj mlin!

[color=blue][/color]vizionar

Čuvajmo snagu, trebat će nam. Ako se mi mali sad svi polomimo, stvarno neće bit rasta do novih generacija,ako i onda…pomalo


Kolega Sančo nećemo stare vijesti od podneva ponavljati,i obično kada iz MMF najave tako nešto po meni je čisti signal za kupnju jer prošli put kada su imali sjednicu su najavili da svijet neće ove godine zahvatiti recesija,pokazalo se da je to bio čisti signal za prodaju.

sorry za mene je nova………….dugo u noć se pjevalo i plesalo u novigradu pa nisam pratio [wink]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Čuvajmo snagu, trebat će nam. Ako se mi mali sad svi polomimo, stvarno neće bit rasta do novih generacija,ako i onda…pomalo

Nema brige za male, uvijek će netko biti zainteresiran za kupnju dionica ( i udjela u investicijskim fondovima). Koliko je samo ljudi izvuklo lovu na vrijeme, dionice i udjeli su masovno pali i sada gomila ljudi razmišlja nešto u stilu ; pa sada je jeftinije 10,20,30 % nego što sam prodao !
Nismo mi jedini ( možda smo malo aktivniji ) koji samo čekaju pravi trenutak da ulete ponovo u novi val rasta. Burza je slična kockarnici, i gubi se i dobiva ali i burza i kockarnica će uvijek postojati.

4 mlrd kn do petka dolazi u RH (bez BF)

bilo bi dobro da to malo stabilizira situaciju …

I love the Smell of Profits in the Morning

kada počinju azijske burze?

Fondovi su do sada veće jako zaglibili. Ja vjerujem da imaju jako puno zahtjeva za isplatu udjela, a vjerojatno će i u ponedjeljak i utorak dobiti nove zahtjeve za isplatu poslje ovog najgorjeg petka.
Fondovi love imaju vjerojatno sve manje a udjele moraju isplačivati, tako da oni neće sigurno kupovati jeftine dionice koje se nude na burzi. Oni čekaju da se nekome iskrcaju a nemaju kome.
Kad su se već našli u ovoj situaciji njima sa jedne strane i odgovara niža cijena dionica, jer najviše zahtjeva su zaprimili prošli tjedan a vjerojatno u pondjeljak i utorak ih čeka novi zahtjevi jer ljude je ulovila panika. Ako je niža cijena udjela manja je i vrijednost udjela koji oni moraju isplatiti ljudima tako da oni sigurno drugi tjedan neće ništa kupovati kako bi dizali vrijednost udjela. Ako će neko kupovati to mugu biti samo Mirovnski fondovi i to određene dionice.
Ne samo da je ljude koji imaju lovu u fondovima uhvatila panika, ja znam par ljudi koji vade štednju iz banaka i spremaju u čarapu. Tako da se ničem dobrom ne nadam sljedeći tjedan.

ako fondovi dobe mogućnost obustave isplate udjela…to će biti dobra cvijest za udjeličare…ili možda ipak ne?? [bye]


Fondovi su do sada veće jako zaglibili. Ja vjerujem da imaju jako puno zahtjeva za isplatu udjela, a vjerojatno će i u ponedjeljak i utorak dobiti nove zahtjeve za isplatu poslje ovog najgorjeg petka.
Fondovi love imaju vjerojatno sve manje a udjele moraju isplačivati, tako da oni neće sigurno kupovati jeftine dionice koje se nude na burzi. Oni čekaju da se nekome iskrcaju a nemaju kome.
Kad su se već našli u ovoj situaciji njima sa jedne strane i odgovara niža cijena dionica, jer najviše zahtjeva su zaprimili prošli tjedan a vjerojatno u pondjeljak i utorak ih čeka novi zahtjevi jer ljude je ulovila panika. Ako je niža cijena udjela manja je i vrijednost udjela koji oni moraju isplatiti ljudima tako da oni sigurno drugi tjedan neće ništa kupovati kako bi dizali vrijednost udjela. Ako će neko kupovati to mugu biti samo Mirovnski fondovi i to određene dionice.
Ne samo da je ljude koji imaju lovu u fondovima uhvatila panika, ja znam par ljudi koji vade štednju iz banaka i spremaju u čarapu. Tako da se ničem dobrom ne nadam sljedeći tjedan.

prodaja ine treba ublažiti nelikvnidnost …

I love the Smell of Profits in the Morning


prodaja ine treba ublažiti nelikvnidnost …

Ako si prodao inu molu, jel to znači da ćeš sad kupovati po asku?

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close