Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.



Mi smo samo pijuni, OVO SU OBRAČUNI IZMEĐU FONDOVA…s težnjom da ostanu 4-5-najjača…

izgleda da je najjačima taktika da oni prvo potonu … PBZ i RBA prednjače u padu, a u stopu ih prati FIMA i KD … izgleda da ima jačih i većih fondova od njihovih … [huh]
[/quote]
Oni možda misle da rade pametno, ali ne znam tko će i kada vratiti povjerenje ulagača? Naravno osim onih obveznih. Oni je.u s tuđim k..cem.



Mudro zbori starkelja …

Burza je učinila veliki iskorak i postala nezaobilazan činitelj financijskog sustava, ali još uvijek nema značajniju ulogu u financiranju gospodarstva te stoga s aspekta nacionalne ekonomije ne treba dramatizirati ono što se trenutno događa na burzi, ni glede uzroka niti glede posljedica, naglasio je Rohatinski.

bogumi, jedna od rijetkih osoba za koju se može reći "pravi čovjek na pravom mjestu"
[/quote]

na prvoj novčanici koju bude morao štampati radi svi onih koji su ga slušali tamo treba staviti svoju sliku


http://it.youtube.com/watch?v=ge2J2lNusJs

Komentar forumasa?

ovo sad prestaje biti zezancija.


margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.

—još malo pa sve


margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.

iNDG … dakako … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning





procitajte sto je Rohatinski rekao za TK u Novigradu i bit ce svima jasno kada ce ovome doci kraj
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=231553

kada se izvrne puno malih i slabih fondova i pobere se vrhnje idemo gore

ili ukratko sto puta ponovljena laž postat će istina, ljude pumpaju sa sto strana dolazi recesija štedite i blabla, istina biti će teško ali ovo nam je odlična prilika da vratimo nazad bar dio onoga što smo poklonili, ljudi pamet u glavu i nedajte se otjerat sa TK
[/quote]

zna li neko kako se kretala burza u usa prije izmjene vlasti Rep/Demo . (da nebi kriza prošla kad se pare pretovare)
[/quote]

dobar dio se sigurno sklanja

Prinos, 10.10.2008. u 22:52
ako pobijedimo vraćamo ?,ako ne-ostavljmo za otpremnine i slijedeće izbore
[/quote]

Dakle zna se što "nas" čeka i dokada !
Tu pada u vodu priča o dugoročnim ulaganjima, samo trejd na 3 ure kao en…tinisi danas [thumbsup]

Khm, … Izbori, pa će namjestiti negdje građanski rat (pade mi Ukrajina na pamet zbog tekme,[cool] ), zatim opet prijevremeni izbori, pa svjetsko nogometno prvenstvo, pa kometi, pa opet dinosaurusi … dakle imamo još svega tri pada i tri kraća rasta ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.

ja bi još malo pričekao i kupio …. recimo Hrvatsku.
[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.


Evo ja nisam imala margin call ali mi je jučer dopizdilo da sam več cijelu godinu ovca za šišanje i rasprodala sam cijeli svoj portfelj a stavila sam se ponovo na kupnju na dionce po nekim meni stvarno smiješnim cijenama ali se danas ispostavilo da ipak nisu bile tako smiješne, tako da sam si na kraju vratila 60% portfelja a kupovala sam dionice koje sam več i prije imala…atpl, ddjh, kodt….preostali novac još čeka na još nižim cijenama jer sad mi je glavni cilj povečati količinu dionica u portfelju jer odustati nije rečenica u mom repertoaru [sealed]

p.s:Što dobar odmor učini čovjeku…spreman je riskirati do kraja [cool]

[emo_cool]



http://it.youtube.com/watch?v=ge2J2lNusJs

Komentar forumasa?

ovo sad prestaje biti zezancija.
[/quote]

kakva budala.
ako ste dobro slusali lika, mogli ste cuti da predlaze da ameri promjene lovu u francuski franak…
[lol]
toliko o njegovoj strucnosti.
[kiss]

HTV1…. moglo bi biti interesantno
(ali ako to moderator dozvoli)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.

zavisi kaj zelis…
ako oces dionice koje rastu brze od trzista onda kupuj one koje imaju beta koeficijent veci od 1.
ako zelis one koje rastu sporije od trzista, ali i padaju sporije, onda kupuj one koje imaju betu manju od 1.

e sad koje su koje….
pertokemija, HT, imaju betu manju od 1
ledo, belje, igh , ingra, imaju betu oko 1,5

biraj strumpf….
[thumbsup]
ps. ja bi ovako na tvom mjestu- 33%HT, 25% ledo, 25% igh, 10% atpl, 7% belje
sve su fundmentalno jake i specificne (posebne) po necemu…
[thumbsup]

New Report

Close