Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



skylab oporavak ili stagnaciju ocekujem tek od cetvrtka

i ja mislim da ništa od odbijancu u ponedjeljak (na moju veliku žalost), ali me zanima zašto baš u četvrtak??
[/quote]

Ako ti ne odgovara četvrtak možemo dogovoriti neki drugi dan,nije problem.Ionako trabunjamo bez blage veze. [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Imam tri dionice ali u velikim količinama i danima već nitko iz top 10 ne prodaje već naprotiv nadokupljuju a dionice mi dnevno padaju 20% pa mi nije jasno tko to tako trguje i bilo bi jako zanimljivo da se može pratiti top 20 tada bi možda imali kakvu takvu sliku šta se događa ovako mi stvarno ništa nije jasno, jel ima netko kakav suvisli odgovor i kakva je situacija na dionicama koje vi posjedujete

hvala

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



procitajte sto je Rohatinski rekao za TK u Novigradu i bit ce svima jasno kada ce ovome doci kraj
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=231553

kada se izvrne puno malih i slabih fondova i pobere se vrhnje idemo gore

ili ukratko sto puta ponovljena laž postat će istina, ljude pumpaju sa sto strana dolazi recesija štedite i blabla, istina biti će teško ali ovo nam je odlična prilika da vratimo nazad bar dio onoga što smo poklonili, ljudi pamet u glavu i nedajte se otjerat sa TK
[/quote]

zna li neko kako se kretala burza u usa prije izmjene vlasti Rep/Demo . (da nebi kriza prošla kad se pare pretovare)


Imam tri dionice ali u velikim količinama i danima već nitko iz top 10 ne prodaje već naprotiv nadokupljuju a dionice mi dnevno padaju 20% pa mi nije jasno tko to tako trguje i bilo bi jako zanimljivo da se može pratiti top 20 tada bi možda imali kakvu takvu sliku šta se događa ovako mi stvarno ništa nije jasno, jel ima netko kakav suvisli odgovor i kakva je situacija na dionicama koje vi posjedujete

hvala


hehhe, ma sve super ja sam jako optimistican moje padaju ,za razliku od tvojih 15-18 % pa se bas ne brinem kada vidim da ima gorih
[lol] [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

http://it.youtube.com/watch?v=ge2J2lNusJs

Komentar forumasa?

...Imperare sibi maximum imperium est...



procitajte sto je Rohatinski rekao za TK u Novigradu i bit ce svima jasno kada ce ovome doci kraj
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=231553

kada se izvrne puno malih i slabih fondova i pobere se vrhnje idemo gore

ili ukratko sto puta ponovljena laž postat će istina, ljude pumpaju sa sto strana dolazi recesija štedite i blabla, istina biti će teško ali ovo nam je odlična prilika da vratimo nazad bar dio onoga što smo poklonili, ljudi pamet u glavu i nedajte se otjerat sa TK
[/quote]

ako ne budemo ništa trošili niti mi (građani) niti država tek onda ulazimo u recesiju. Još ako ovo neki shvate i kao poziv za neplaćanjem dugovanja i eto nas natrag ne u 2005. nego u 1998.

P.S.

jednom će doći kraj i neko bu se obogatio a tko bu to bio, u ovom trenutku nemam pojma. dno se ne nazire

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Mi smo samo pijuni, OVO SU OBRAČUNI IZMEĐU FONDOVA…s težnjom da ostanu 4-5-najjača…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo opet cca sat prije zatvaranja Dow Jones. Opet solidan minus. Ostaje da vidimo hoće li doći ispod 8000 bodova ????

Pozdrav

Problem je što je Rohatinski najvio da nema zaštite fondova, a naravno to znači siguran krah nekih fondova i naravno pad dionica u kojima su ti fondovi. [bye]

Evo samo da vidite koliko se DJIA može promijeniti u par minuta. ( točnije 6 minuta )

Desetkovanog portfelja,ranjen do predsmrt margin call-ovima,u nedostatku friškog casha za nadomirenje prije spomenutih preselio sam u cash,malo kasno,ali prateći stanje u USA još uvik navrime da prebrojin mrtve i ranjene i pregrupiram ostatke ostataka sredstava u očekivanju boljih vrimena…kojih nazalost jos uvik nema na vidiku.

Kad pomislim da smo se sprdali sa "paničarima"koji su ovo napravili početkom 2008….

Bivši optimist

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Ovdje su najveći pojedinačni udjeli RBA CE, koji će se izgleda prvi izvrnuti do kraja….
Samo se pitam kome će BLSC prodat… kupnja je vrlo jaka. Ali bit će tu i rušenja cijena, pa nešto blok transakcija….

DIONICE GORENJE GOSPODINJSKI APARATI D.D. 7,76
DIONICE ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7,38
DIONICE PODRAVKA D.D. 6,45
DIONICE ATLANTIC GRUPA D.D. 6,33
DIONICE BELIŠĆE D.D. 6,15
DIONICE ERICSSON NIKOLA TESLA ZAGREB 5,97
OBVEZNICE DBR 4% 04/01/2018 5,29
DIONICE RIVIERA HOLDING D.D. 5,08
DIONICE PLAVA LAGUNA D.D. 4,56

Pessimism Is Your Friend

ameri u plusu…sta je sad ovo?

New Report

Close