Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko skinuo i 30-ak komada s 915 [smiley2]


opla, maknuo se i onaj na 909 s prodaje, sljedeca prodaja na 915 !![smiley2]

Mislim da su sada na prvim prodajama neinformirani o rastu , a nalozi su im prije postavljeni.

Arap:

opla, maknuo se i onaj na 909 s prodaje, sljedeca prodaja na 915 !![smiley2]

Mislim da su sada na prvim prodajama neinformirani o rastu , a nalozi su im prije postavljeni.

hehe koji zez, do 920 vrlo malo komada 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Darko09 zar zaista misliš da još nije kasno za ući ? Misliš da će to rasti još do FI? Čini mi se da je već dosta toga ukalkulirano u današnju cijenu. Ako ti misliš drugačije daj argumente i do kada će po tebi rasti.


Nije samo u igri FI . Pogledaj koje poslove imaju ugovorene , najava privatizacije , TA…
Odluka je tvoja . Koei je uvijek bila dionica za strpljive.

Sa KOEI je ove godine bilo 67,31 mil.kn prometa , prosječne cijene 777 kn. 900 kn trenutno izgleda puno , ali to je “samo” 18 % rast. Mislim da to velikima nije dovoljno i da računaju do kraja godine na znatno veću cijenu.

Sta mislite o KBZ?


Mister No: ” Darko09 zar zaista misliš da još nije kasno za ući ? Misliš da će to rasti još do FI? Čini mi se da je već dosta toga ukalkulirano u današnju cijenu. Ako ti misliš drugačije daj argumente i do kada će po tebi rasti. ” Nije samo u igri FI . Pogledaj koje poslove imaju ugovorene , najava privatizacije , TA… Odluka je tvoja . Koei je uvijek bila dionica za strpljive.

pa za porast 300% u nesto vise od godinu dana koliko je trebalo da dogura od 300 na 900 kn i nije potrebno puno strpljenja [smiley2]
necu usporedjivati s jednim gubitasem u kojem sam camio godinu dana, da se neki ne bi uvrijedili…

“Please, God, Just One More Bubble.”

ovo sa HDEL-om nije normalno. i danas proslo 16752 kom (ili ti ga preko 10 mil kuna prometa) i niko ni rijeci. nije vrag da ste ga svi prodali kad se prvi put priblizio 600 kn.[smiley2][smiley1]

two bad....milosh dead

A taman sam htio reci da ce izgleda biti foto-finis u prometu imedju HDEL-a i ADRS-a, kadli ono! hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Kolega MC2 zar niste primjetili da sutnja na forumu obicno znaci nesto drugo
[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


darko09: ” Mister No: ” Darko09 zar zaista misliš da još nije kasno za ući ? Misliš da će to rasti još do FI? Čini mi se da je već dosta toga ukalkulirano u današnju cijenu. Ako ti misliš drugačije daj argumente i do kada će po tebi rasti. ” Nije samo u igri FI . Pogledaj koje poslove imaju ugovorene , najava privatizacije , TA… Odluka je tvoja . Koei je uvijek bila dionica za strpljive. ” pa za porast 300% u nesto vise od godinu dana koliko je trebalo da dogura od 300 na 900 kn i nije potrebno puno strpljenja [smiley2] necu usporedjivati s jednim gubitasem u kojem sam camio godinu dana, da se neki ne bi uvrijedili…

Sa 300kn na 900kn nije porast od 300%, nego 200%.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

uf na KORF-u velik promet???[smiley9][smiley9]

New Report

Close